Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tinik randizásában, mindig a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinik randizásában, mindig a fiu kezdeményezzen ha félénk is? 24/F

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Itt általánosítani szerintem nem kéne, ez baromira emberfüggő. Sok mindentől függ, pl: milyen a fiú és milyen a lány, milyen a szituáció stb. Igy csak olyan válaszát kapod meg aki volt már ilyen helyzetbe. De mindenki máshogy reagálja le, ezért írtam emberfüggő.
2018. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy gondolom, hogy a szó mai értelmében igen. Ez olyan "férfias" dolog a kezdeményezés. Ne már, hogy a lány hívja el kávézni, teázni, moziba vagy buliba a srácot.

Viszont a szónak van egy másik értelme is. Sokkal kevesebben gondolnak erre az értelmére.

Hiszen a lánynak kéne kezdenie az igazi "kezdeményezést". (itt nem ellent mondok magamnak, hiszen nem azt mondom hogy a csaj hívja el a srácot. Mert nem, ez mindenképpen a másik fél feladata, de,) neki pedig jeleket kellene mutatnia a srácnak. Szemezni vele, mosolyognia rá. Mutatni, hogy érdeklődik felé. Akár beszélgetést is kezdeményezni (ennek mondjuk nincs szerintem sok jelentősége hogy ki kezdeményezi. Akárki kezdheti. Ez tök véletlen egy barátságban is, hogy ki kezdeményez)



Bár ez legtöbbször nem történik meg. Sajnos a való világban nem így történik. Vagy (a szó mai értelmében) kezdeményez a csaj, vagy pedig vár arra, hogy a sült galamb a szájába repüljön.

A srácok meg vagy próbálják kideríteni hogy tetszenek e a csajnak (eleg szanalmasan xdd) vagy ők is várják a sült galambot (még szánalmasabb módon)


Ez egyébként egy eléggé megosztott vélemény, de én ezt így gondolom. Szerintem ha az ilyen "apróságok" hasonló modon működnének a világban, akkor sokkal, de sokkal jobb világ lenne...

2018. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki kapja marja. Nincs szabaly.


Kerdezo , a tini,az a tizeneves korosztaly.... te mar kioregedtel belole... :D

N

2018. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Xddd

Kérdező most tudta meg, hogy az ötös lottó khm. Khm. akarom mondani, hogy ő már nem tinédzser. Xd

Én se hogy leszállt az idő.


23/f

2018. okt. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!