Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nálatok előny ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok előny ha egy fiú drága cuccokat hord (pl. Yeezy, Hooded Staff) és mellette focizik is?

Figyelt kérdés
Mondjuk kicsit teltebb is vagyok az átlagnál. De kíváncsi vagyok hogy ezek mennyit dobhatnak az összképemen.

2021. ápr. 13. 12:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
25%
Ronaldo Nazario óta nem szeretik a lányok a focit, viszont Ronnie Coleman óta rajonganak az izmokért. Amatőr kapura rugdosás helyett lehet menni Open bodybuildernek, aztán meglátod magad. Ha számodra taszító a 130kg-os testtömeg, akkor meg Classic Physique jó lesz neked.
2021. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
65%
hat tesomsz en az tudom neked mondani yeezyt ne eroltesd okos szep lanyoknak az nem jon be max az ilyen tomegeknek akikbol mindennap latsz 10-et focit meg 10/9 lany memeli szoval az hogy draga ruhaid vannak oke nem baj azt veszel amit akarsz ha abba erzed jol magad nyomassad csokollak boss
2021. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
49%
Ja és ha már Open Bodybuilder vagy elfelejtheted ezeket a gyerekeknek gyártott ruhákat. Lehet hogy lesz XXL-ben, csak óriásgyereknek fogsz tűnni benne. Ryderweart jobban ajánlom yeezy helyett, mert egy rendes lábtolón 2ismétlés után kiszakad az a vacak
2021. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
65%
11esnek és a 12esnek teljesen igaza van foci nem erdekli a lanyokat am az 9/10 nem 10/9 de full egyetertek veletek peace 😘
2021. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%
Az dobna az összképeden ha ledolgoznád a felesleged . Szerintem egy jó test több csajt izgat mint az,hogy mi van azon a testen.
2021. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%

15-nek van igaza.Magamból kiindulva egy duci testen még rosszabb a drága ruha mint a normális,hétköznapi.Az olyan tipikus lusta gazdag gyerek látszatot kelt bennem ami (brr) szerintem borzasztó.A lányok 1000-szer jobban fognak kedvelni ha izmos,vékony szexi testre veszel feszel fel átlagos ruhákat.

A foci meg olyan dolog, hogy csak azért mert focizol nem fog körülvenni egy csapat csaj.Az olyan mellékes tény, hogy örülnek neki,elfogadják esetleg menőnek találják de emiatt nem fognak egyből rajongani érted.

2021. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
6%
En szeretem a duci fiukat, szamomra nem vonzobb a duci test az izmosnal (ritka kivetel vagyok gondolom) + nem erdekel mit hord
2021. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
33%
Épp ellenkezőleg, kifejezetten taszít az ilyesmi.
2021. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%
Fogyjál le
2021. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
#19, nem mondod komolyan xdd
2021. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!