Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nálatok előny ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok előny ha egy fiú drága cuccokat hord (pl. Yeezy, Hooded Staff) és mellette focizik is?

Figyelt kérdés
Mondjuk kicsit teltebb is vagyok az átlagnál. De kíváncsi vagyok hogy ezek mennyit dobhatnak az összképemen.

2021. ápr. 13. 12:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%
Taszít az ilyenek engem, menőnek érzi magát, anya apuci fizet?
2021. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%
Nálam a foci a hátrány,de a többi sport előny
2021. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
65%

Drága cuccok: alapból leszarom, de ha ezzel akar felvágni az negatív


Foci: nem igazán szeretem azt a sportot, szóval ez inkább negatív, de nem kizáró ok

2021. ápr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
50%
Drága ruha nem nagy dolog, ha autód lenne a rbancokat már betudnád vonzani, de a viselkedésed sokkal többet számít ha normális társat keresel. A foci meg valakit érdekel valakit nem de nem rossz pont
2021. ápr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
54%

ès azok a srácok akik nem kèrkednek vele, ès nem apuci pènzeli?

èn pl adidas nike puma-t horfok èkszert nem hordok, higènia alap. jól keresek, van egy passatom, lakás mèg nincs de van megtakarításom. 15 èvesen "elköltöztem". Akkor azt mondták hogy egy senki vagyok ès azis leszek. Választhattam vagy leszek egy senki, vagy leszek vki. ès választottam. Nem fenèkig tejfel az èletem.

kedves kèrdező:

olyan lányt keres aki az èrtèket benned keresi, ès nem a tárcádba. adj le nèhány kilót, ha azt szeretnèd. de a magad èletèt èld, ne másokèt...

2021. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
89%
Aki ilyen suttyú proli dolgok miatt érdeklődik alapból kuka. Yeeze , Hooded..vicc kategória
2021. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!