Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy szoktassam le a barátnőme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le a barátnőmet a vagdosásról?

Figyelt kérdés
Még azelőtt hogy megismertük egymást gyakran vagdosta magát. Amikor mondta nekem akkor csak néztem mert nem hittem el hogy igaz. Amióta együtt vagyunk nem csinálja annyiszor de szoktam látni kb 2 hetente hogy egy újabb heg van a kezén és amikor felhozom akkor csak mondja hogy abba fogja hagyni de eddig semmi. Nagyon szeretném teljesen leszoktatni róla de nem tudom hogyan. Valami tanácsot esetleg tudna valaki adni?

2021. ápr. 17. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Hogy bírják ki hogy felvágják az erüket? Még belegondolni is fájdalmas
2021. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem a te dolgod, se nem a te felelősséged. Ha vágja magát, szakképzett segítségre van szüksége, segíts neki azzal, hogy segítséget kerestek, és támogatod a pszichológus látogatásában. Persze ez csak akkor működik, ha is belátja, hogy gáz van, és hajlandó segítséget kérni.
2021. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele erről, mondd meg neki, hogy menjen el szakemberhez.
2021. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Beszelj a barataival, tesojaval. Nem jo ez igy. Ha rad nem hallgat, majd masra lehet fog
2021. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
#2 vagyok, köszi a lepontozást. A "nem a te dolgod"-dal nem arra gondoltam, hogy semmi közöd hozzá, hanem hogy ne érezd úgy, hogy te vagy az egyetlen, akinek kötelessége segíteni neki, mert egy hozzá nem értő sokkal nagyobb kárt tehet egy mentálisan beteg emberben, mint egy hozzáértő szakember, vagy akár ha csak békénhagynák. Arra gondoltam, hogy nem a te felelősséged, ha emiatt valami baja lesz, hiába tudtál róla. Érted.
2021. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
#2, én most pontoztam fel a válaszod. Teljesen egyet értek veled, szerintem ez a csaj dolga. Inkább győzd meg, hogy menjen el egy pszichológushoz, szerintem mindenképp segítene rajta, egy próbát megér. Valószínűleg hiába mondod neki, hogy álljon le, úgy is azt fogja mondani, hogy le fog állni vagy már abba hagyta, de szerintem az ilyen esetek 90%-ában nem így van, titokban tovább vagdossa magát, ami előbb utóbb úgy is kiderül. Előbb utóbb be kell látnia, hogy segítségre már pedig szükség van. Sajnos nem tudom az okát, amiért ezt elkezdte, de inkább egy szakemberre hagyatkozzatok ezügyben.
2021. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a tanácsát
2021. ápr. 24. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
En a 4es vagyok nem ertem miert lettem lepontozva. Barataival siman lehet beszelni, foleg ha ők is tudjak, es kozosen keresni a megoldast
2021. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem győzd meg, hogy a combjának a felső részét vágja. Azt jó el lehet takarni.
2021. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!