Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Felelsz vagy mersz első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelsz vagy mersz első "randin"/találkozón?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác, akivel találkozni fogunk és azt beszéltük meg, hogy iszogatunk. Én nagyon rossz vagyok első találkozós dolgokban, nagyon sokat beszélek, sokszor fárasztó dolgokról... sok mindent rosszul reagálok le...

Iszogatás előtt nyilván még csinálnánk valami mást is és esetleg egy felelsz vagy mersz mennyire lenne "para" első találkozón? Így úgy gondolom, kicsit feloldódnánk mindketten, a felelős résznél kérdezhetünk olyat, amire kíváncsiak vagyunk, jobban megismerhetnénk a másikat... nem tudom, mennyire lenne szokatlan, de nekem még tökre az élvezetes kategóriában van.

Lehet, hogy a végén egy baráti szintben egyezünk ki, ez még olyan 50 50, de úgy érzem, ha első talira egy masszív ivás belefér, előtte egy felelsz vagy mersz is.

Ti mit gondoltok erről?

Köszi a válaszotokat, puszi:)



2021. ápr. 20. 02:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
A felelsz vagy mersz jó ötlet. De még ne durvuljon el először annyira!
2021. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőjetek fel inkább
2021. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a #10-ben ezt írod: "...ez a mi döntésünk, hogy hogy töltjük el az időt...".

Akkor miért írtad ki a kérdést?

2021. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13

úgy gondolom, attól, hogy megvan valamiről megvan valamiről a véleményem, még megkérdezhetek másokat is az ő véleményükről.

ti elmondtátok a véleményeteket, elfogadom, nem is akadtam fent rajta, de úgy érzem, máshogy gondolkodunk a dolgokról. nem gondolom, hogy emiatt bármiféle konfliktusnak kéne kialakulnia, hogy eltérő a gondolkodásunk bizonyos dolgokról

2021. ápr. 20. 17:52
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem konfliktusra gondoltam és elfogadom a magyarázatod.
2021. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!