Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit adjak neki? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

barátommal két nap múlva leszünk együtt 6 hónapja. mit tudnék neki adni? pl valami olyat amit én barkácsolok de mit csináljak?

vagy mik azok amiknek örülne?



nekem eszembe jutott hogy pl veszek neki egy doboznyi egy színű dolgot (sárga vagy kék) ami főleg kaja és kék lapokra írok dolgokat és bele ragasztom a dobozba. ez szép és jó de milyen sárga élelmi szerek, édességek, vagy akármi ami ehető? illetve milyen kék élelmiszerek, édességek, és ehető dolgok vannak?



2021. máj. 9. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

hány éves vagy?

ez annyira óvodás szerintem, meg mit tud egy ilyennel kezdeni egy pasi. még olvasni is kellemetlen.

6 hónap.. 🤣 7 hónapra mit csinálsz neki?

2021. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok.

"meg mit tud egy ilyennel kezdeni egy pasi." ha a kajásra gondolsz imád enni ezért tetszene neki és örülne. ha a barkácsos dologra azért mert szoktunk együtt barkácsolgatni és dolgozgatni

2021. máj. 9. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Múltkor láttam egy jó ötletet. Pár óra alatt elkészíthető, 4 különböző színű papír és egy befőttesüveg kell hozzá.

- Az első színre felírsz 10 dalt, amit mindketten szerettek.

- A másodikra 10 közös élményt.

- A harmadikra 10 fontos helyszínt.

- A negyedikre 10 kedvenc filmet.

Az üveg oldalára pedig felírod, hogy melyik szín mit jelent. Lényeg az, hogy a barátod minden nap húzhat egy papírfecnit, amiről eszébe jutsz te is és egy közös dolog is.:)

2021. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem gáz valamivel meglepni a párodat egy fontos napotokon.

Az én párom vezetni szeret nagyon, én gravírozott kulcstartót rendeltem neki, amire az van írva, hogy vezess óvatosan, szükségem van rád.

2021. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem aranyos ajándék ötlet, tökre nem gyerekes. Színes kaják azok főleg a bombonok, kis cukorkák (m&ms, franciadrazsé, smartiz ilyenek), gumicukrok. Azokból van mindenféle színű.
2021. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
skittles, m&m's, dunakavics, ecstasy, haribo macik, esetleg akár ezek vegyesen :)
2021. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Super, van még romantika. Ha ő is olyan gondolkodású, mint te, mindennek, amit szívből adsz örülni fog. Irigyellek.
2021. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!