Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak apukámnak karácsonyr...

Mit adjak apukámnak karácsonyra? Több lent.

Figyelt kérdés
Ugyan nem vagyok már kisgyerek, családon belül jobban preferálom a kézzel készített ajándékokat, a szüleimnek is azt adok elsősorban, de venni is szoktam valamit. Anyukámnak van ötletem, viszont fogalmam sincs apukám minek örülne. 50 éves, nem ilyen focirajongó, szóval focicsapatos cuccok kizárva (sok helyen ezt az ötletetet láttam, illetve a karórat, de az meg van neki) A parfüm és borotvakészlet sem játszik. Szereti a klasszikus zenét, az elegáns dolgokat. Kb. 2000, nagyon max. 3000 Ft értékében keresek ajándékot. Ha van bármi ötlet írjátok meg, megköszönném:)

2018. nov. 30. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

- Ha esetleg szereti az alkoholt, vagy nasizni, teázni, kávézni, akkor csinálj egy kézzel készített dobozt, amit tele raksz ilyenekkel.

Én egyik évben egy régi cipős dobozból varázsoltam karácsonyi dobozt és bele raktam azokat az édességeket, alkoholt, nasikat, amiket szeret.


- Ootthonra használatos dolgok: pl gy jó meleg papucs


- Hátmasszírozó: [link]


- Könyv


- Az elegáns dolog sok mindenre vonatkozhat, nem egyértelmű. Pl egy szép nyakkendő? De elegáns lehet egy valamilyen tárgy is a szobába, bár szerintem ezt pasik kevésbé szeretik :D

2018. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm♡
2018. dec. 1. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!