Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy csináljak zabkását ami...

Hogy csináljak zabkását ami max 270 kalória?Van itthon mandulatej,áfonya,alma,zabpehely

Figyelt kérdés
Meg nyilvan vannak alap etelek is itthon.Irtok nekem finom receptet?Vizzel nem szeretem a zabkasat
2021. máj. 18. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Ha elég kis adagot csinálsz, akkor belefér: 100 g zabpehely, 2 dl tej.

Ha ez így kevés, akkor a zabkását készíts nagyobb adagok és másik étkezésnél tervezz kevesebb kalóriát.

2021. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

100g zab az rengeteg! 35grammot rakok 2dl folyadékhoz,amiből 1dl tej,1dl víz.

De nagyon nagyom max 50g, ha nem pakolok rá semmit.

Fogyókúrában 35g zab,2dl 1,5%-os tejjel, édesítőszerrel, fahéjjal felfőzve, rá valamilyen kalóriaszegény gyümi, és egy kis kanál mogyoróvaj is akár vagy egy kocka étcsoki is belefér, nagyjából 300kalóriába.

2021. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, látom ráadásul mandulatejed van,abban mégkevesebb a kalória.

Főzz meg 35g zabpelyhet 2dl mandulatejben egy csipet sóval,fahéjjal, édesítőszerrel. Ebbe keverd bele az almát reszelve, a tetejét díszítsd áfonyával.

Biztos hogy 300kalórián belül leszel :)

2021. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1 zabkása 100 gr zabpehelyből az nagyon nem kis adag :D És csak a zab már eleve 370 kalória.

Én nagy adag, 500 kalóriás zabkásákat szoktam reggelizni, 50-70 gramm zabpehelyből. Már ez egy óriási adag.

2021. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Édesítőszer nélkül lehet?
2021. máj. 19. 06:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy meg bírod enni,persze!

De egy kis kanál cukor/méz is belefér, vagy én pl fél banánt pürésítve használok édesítésre kásába,sütikbe,kekszbe!

2021. máj. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!