Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Egy örökérvényű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy örökérvényű kérdés, csak kicsit részletesebben. Leszólítás? (Kifejtés lent)

Figyelt kérdés

1. Örülnétek, ha nem siettek sehova (ültök egy padon, vagy csak úgy sétáltok) és egy fiú odalépne hozzátok?

2. Hogyan reagálnátok egy ilyesmi leszólításra?

3. Milyen dolgoktól függ az, hogy pozitívan, vagy negatívan reagálnátok-e?

4. Lányként milyen megszólításnak örülnél a legjobban?

5. Mi az, ami kizárja az ismerkedést egy leszólítás alkalmával?

6. Leszólitás alkalmával csók? Mit gondoltok erről?



2021. jún. 19. 07:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem semmi gond nem volt azzal az első válasszal. Tény, hogy a kérdés nagyonis úgy tűnik, mint ami egy elbizonytalanodott tini fiú fejében fogalmazódott meg. Ebben az esetben viszont nem csak a kérdezőnek, hanem a később idetévedőknek igen hasznos ez a válasz.. Rettentő zavaró, mikor mindenki a saját véleményét mondja, legalábbis úgy értem, hogy elmondják az emberek, ők mit nem szeretnek. Ez pedig semmilyen szinten nem visz előre, mert itt mindenki általános véleményeket és tanácsokat keres. Mivel a kérdező nem írta oda a nemét az egyes válasz igenis helytálló..
2021. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Talán, ez a fiútól és a helyzettől függ.

2. Eléggé meglepődnék (tapasztalaltlan vagyok még ilyen téren és saját magamat se nagyon kedvelem, így ha valaki azt mondja tetszem neki azt hiszem szivat). De ha bejönne az illető és normálisan csinálja akkor örülnék kicsit.

3-4. Szerintem az aranyos lenne ha spontán lennél, nem egyből az hogy bejössz mi a számod. Ha mondjuk olvasok egy könyvet és arról beszélve leülsz mellém azt kreatívnak tartanám.

5. Ha önelégült vagy, vagy nem jutnál semmi konklúzióra és üres lenne a beszélgetés.

6. NE CSINÁLD!!!

2021. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!