Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha egyből elhívok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egyből elhívok egy full ismeretlen lányt randira?

Figyelt kérdés
Úgy értem ,hogy mondjuk nem ismerjük egymást egyáltalán ,de egyből elhívom egy egy-két mondatos üzenettel randizni.Ilyen esetben érdemesebb előtte egy keveset beszélgetni,vagy térhetek a lényegre ,ahogy az előbbiekben írtam?
2021. jún. 22. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég kicsi az esélye, hogy teljesen idegenként belemenne. Az a kevés beszélgetés se lesz elég, kell idő míg egy minimum bizalom kiépül. Szóval legalább napokkal számolj, főleg ha neten közelíted meg.
2021. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem fog csak úgy elmenni,még a legutolsó k..va is akit összeszedtem 1 nap alatt már ismert valahonnan,azért jött el...még ő sem jött volna el pedig tényleg mindenki megfektette már.
2021. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Térhetek a lényegre alatt nem a megfektetését ,hanem a randira hívást. :9
2021. jún. 22. 21:06
 4/6 A kérdező kommentje:
*értettem
2021. jún. 22. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha elmegy, de mint írták mások is, nem fog elmenni.
2021. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem menne bele épeszű lány, hiszen honna tudná, hogy te nem a baltás gyilkos vagy?
2021. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!