Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek össze egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek össze egy fiúval?

Figyelt kérdés

Közelebb szeretnék kerülni hozzá és meg szeretném ismerni. Régóta beszélgetünk de csak néha-néha és akkor is keveset. Egyszer találkoztunk még csak, egy este mikor eljött értem a munkahelyemre és hazavitt.

Tanácsokat szeretnék kérni, randizni is jó lenne és ha úgy alakulna egy komolyabb párkapcsolatot kialakítani.



2021. jún. 28. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik beszélgetés alkalmával kérdezd meg, hogy eljön-e veled valahová. Ha igent mond, megszervezik, elmentek, onnan pedig alakulnak a dolgok.:)
2021. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha már nem is beszélgetünk?….
2021. jún. 29. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor indítsd újra a beszélgetést! Írj rá, keresd fel!
2021. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha nem keres, nem hívott randira, csak egyszer hazavitt munka után, egyszerűen nem akar többet, szerintem gáz, ha egy lány fut egy srác után. Pláne ha már nem is beszéltek. Az is fura, miért pont este ment érted, délután is elhívhatott volna akárhová, beszélgetni, sétálni, megismerni stb. Mint egy normális randinál. Én nem terveznék vele esküvőt....
2021. jún. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!