Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap randim (vagyis valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randim (vagyis valami olyasmi-szerűségem) lesz egy lánnyal, és komolyan, rettegek, hogy ha a csókra (esetleg smárolásra) kerül a sor, akkor kudarcot vallok, mert nem leszek elég jó. Másnál is megvolt ez a fajta félelem?

Figyelt kérdés

Egyrészt nekem ez lenne a legelső, és félek, hogy ezen áll vagy bukik az egész. Meg ez a búcsúcsók dolog... Mi van, hogyha megpróbálom, de ő nem akarja? ÉGÉS! Ha pedig nem adok neki, akkor meg az lehet a vesztem, hogy gyávának fog elkönyvelni. De egyébként azt sem tudom, hogy ő ezt egyáltalán randinak fogja fel...


Tényleg fogalmam sincs az egésznek menetéről.



2021. okt. 8. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a tini kapcsolatokban kellett volna kiírnod...
2021. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Azért az gáz, ha még azt sem tudod, hogy randid lesz -e. Nem kell megcsókolni, ha nem érzed, hogy fogadó készség van.
2021. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
92%

Nyugii..

Ha együtt lesztek úgyis látni fogod hogy vonzodik e valamennyire hozzád vagy sem. Figyeld a viselkedését, néha érintsd meg és nézd meg hogyan reagál rá.

Ha úgy érzed hogy alakul valami akkor említsd meg neki, hogy te még nem csókoloztál.

De azt a részt nem értem hogy azt se tudod hogy randid lesz e? Hogyan hiva hívtad el?

2021. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
84%
Miért nem tudni, hogy randi lesz-e vagy sem?
2021. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-) Jó, ezt a részt hülyeség volt írnom, hogy "olyasmi-szerűség", nyilvánvalóan randi lesz, csak azért fogalmaztam így, mert nem a szokásos üljünk be valahová meginni valamit dumával hívtam el, hanem más programot találtam ki.
2021. okt. 8. 22:47
 6/15 Belle Rose válasza:
86%

Ha ennyire rágörcsölsz nem lesz sokkal könnyebb. Próbálj meg nem belegondolni, hogy mi fog történni és csak hagyd maguktól alakulni a dolgokat.

Én sosem gondolok bele mi fog történni, csak hagyom alakulni a dolgokat és eddig még mindig bevált.

2021. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
87%

Teljesen kizárt, hogy megmondd, hogy még nem csókolóztál? Nekem az első próbálkozás(szerűség, na az tényleg szerűség volt) borzalmas volt, de aztán a köv. alkalommal (jóval később, egy másik sráccal) már minden ment, mint a karikacsapás. Nem annyira bonyolult, mint elsőre látszik. :)


Arra meg tényleg ne gondolj, hogy mi lesz a végén, mert ezt senki nem tudja. Azt a helyzet hozza magával.

2021. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat. :-)


#Igen, teljesen kizárt, mert ezzel el is áshatnám magam előtte. :D Neki már volt barátja korábban, nekem meg ő lenne az első. Azt amúgy bánom, hogy gyakorlásként sosem készültem fel erre (mondjuk valami könnyűvérrel), mert az a tapasztalat most iszonyatosan hiányzik.

2021. okt. 8. 23:05
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Mondanám azt, hogy ne görcsölj rá. Mindenki ezt mondaná nem? De! És rágörcsölnél? Igen!

Egy kicsit kínos lesz, ez biztos, de gondolj bele abba, ha már belement a találkába, hogy te is elnéznéd neki a baromságait. Akkor? Ez nem lenne kölcsönös? Csak légy természetes.

*Vállveregetés*

2021. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :-)
2021. okt. 8. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!