Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire normális izgulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális izgulni a randi miatt?

Figyelt kérdés
Van egy srác/pasi/férfi/csávó, nem tudom melyik a legjobb rá, na mindegy. Szóval valahogyan bekerült először egy tágabb aztán egy szűkebb baráti körbe. A találkozókon elég sokat flörtöltünk (annyira hogy sokan már poénkodtak hogy menjetek szobára). Nos hát péntek este, hazakísért egy ilyen koccintásról, és hát itt aludt (a gyengébbek kedvéért: volt szex). Az este folyamán megkérdezte hogy nincs-e kedvem vele randizni, hogy teljesen felrúgjuk a “normális sorrendet”. Hát ma estére beszéltük meg hogy felmegyek hozzá, főzünk valami vacsorát, beszélgetünk, játszunk, majd alakul. Én annyira izgulok, előtte 2 évig senkivel nem voltam, mert senkivel nem éreztem magam eléggé “biztonságban” ehhez. Félek hogy mit gondol rólam ezek után. A múltkor eléggé ilyen hirtelen öltöztem fel, nem számítottam ilyesmire. Ma valami kicsit elegánsabb, de kényelmes ruhát gondoltam, egy szexibb fehérneművel, tudjátok, hajmosás, és ilyesmik. Én annyira nagyon nagyon izgulok, fogalmam sincs milyen lesz az este, soha nem voltam még szex utáni randin, sőt nem is igazán randiztam még rendesen, és félek hogy valamit nagyon elszúrok. Adjatok tanácsokat, légyszi! Mit csináljak hogy jó legyen? 22L (és 24F)

2021. febr. 9. 05:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Ne izgulj, ez úgysem igazi randi lesz. Mivel már kimerült számára rólad, hogy olcsó, könnyen kapható vagy, ezért randi címszóba bugyolálva egyszerűen meginvitált egy újabb hancúrra. Ahhoz meg úgy tűnik értesz, nem fogod elrontani, ne aggódj emiatt.
2021. febr. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Ne agyaldd túl! Érezzétek jól magatokat a többi is jön majd magától.
2021. febr. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szóval olcsó és könnyen kapható vagyok mert 3 hónap ismeretség után, kölcsön vonzalomból lefeküdtem egy férfivel, aki a második az életemben? Ahaaa
2021. febr. 9. 06:02
 4/16 A kérdező kommentje:
*kölcsönös
2021. febr. 9. 06:03
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Ne foglalkozz az elsovel, csak egy irigy korlatolt incel.
2021. febr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Sztem normalis.

Eleinte en is izgultam mit fog a masik gondolni rolam de bennem màr ez megfordult hogy már azon izgulok ugy néz e ki mint a képen.

Azota letesztelek mindenkit randi elotti videohivassal.

Azota nem izgulok már soha.

2021. febr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én előbb láttam élőben mint képet róla, szóval nekem ez nem okoz gondot.
2021. febr. 9. 07:04
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Persze, teljesen normális :) Én még az után is tök sokáig izgultam a találkák előtt, hogy hivatalosan is "jártunk", szerintem rendben van, ha az embernek még új és ismeretlen a másik fél és az egész helyzet is. Érezzétek jól magatokat, az #1-el meg ne törődj, hülyeségeket beszél.
2021. febr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ismét nem a randira, megismerésre hajt, hanem ugyanúgy a szexre. Fura, hogy akit hónapokig barátodnak gondolsz egy nap simogat,megcsókol és le is feküdtök, szerintem ebből csak szexkapcsolat lesz. Izgulás normális, ha vannak érzelmek, ráadásul ismeretlenbe vágysz.
2021. febr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Nő vagyok, még mielőtt leinceleznének, de van abban valami amit az 1es és a 9es ír.
2021. febr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!