Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ne legyek szkeptikus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek szkeptikus?

Figyelt kérdés

Volt már jópár ismerkedési kudarcom, ami főleg a másik ember furcsaságai miatt volt. Most ismerkedek egy sráccal, nagyon tetszik, de félek hogy neki is egy csomó kattos dolga van...Van egy perverzebb humora, ami kicsit morbid és nekem nem tetszik

ugyanakkorr rettentő mélyeket tudunk beszélgetni, egyforma az érzésvilágunk

Hogy tudnék nem szkeptikus lenni? vagy ne akarjak állandóan mindenben a hibát látni?


természetesen kellő időt akarok hagyni



2020. nov. 17. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ne görcsölj rá.
2020. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
74%

Senki nem tökéletes,-és egy bizonyos szintig nincs is az, hogy tökéletes, vs nem tökéletes.

Azt neked kell eldöntened, hogy neked ez oké vagy sem, de én néha azt mondom, valamilyen szinten kicsit mind kattantak vagyunk. Csak két hasonló kattant legyen együtt.

Persze, van amikor már nagyon durva szintek vannak, az meg fene tudja mikor jön ki. Az hogy most ilyen, lehet annak is a jele, hogy ő ilyen, és máris tudod róla, ez jó szerintem, vagy csak a jéghegy csúcsa, ez meg csak idővel derül ki...

Amit tudsz tenni. Ha neked nem gyerebe már ez se, ne húzd az idejét...

2020. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Tök mindegy, úgy is görcsösen mindenkiben a hibákat keresed, ezért mindenkinél meg is találod majd. Szóval ha nen tudod elfogadni senkinek a kattanásait akkor egyedül maradsz vagy összeházasodsz magaddal.
2020. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én szeretném elfogadni , csak mindig félek hogy belefutok olyanba akinek gáz dolgai vannak. Szerintem nem görcsölök rá, hanem elfogadom,mert nem olyan humor ami beteges, max mémek, amiket mindenki néz

Közben meg érzelmileg, szexuálisan eddig úgy tűnik, nagyon egyformák vagyunk

2020. nov. 17. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyi idősek vagytok, és mik azok az eddigi kellemetlen tapasztalatok?
2020. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
20 vagyok, első kapcsolat lenne, az eddigi ismerkedések pedig...vagy dugásra játszottak,nem vettek komolyan, nem illettünk és nem jöttünk össze
2020. nov. 18. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez majd idővel más és más jó és rossz tapasztalatok aránya lesz.

Annál több jó tapasztalatod lesz, minél többször választass értelmes felfogású férfiakat ismerkedéskor. Nem tudod elkerülni az élet kemény leckéit, de ha pozitív mindig a hozzáállásod, akkor kevésbé hagyhatnak ezek benned nyomot. Hozzáteszem, ha egy rendes pasival fogsz ismerkedni, neki se lesz szimpatikus, ha nagyon nehezen adsz neki bizalmat. 27/F

2020. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!