Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap randim (vagyis valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randim (vagyis valami olyasmi-szerűségem) lesz egy lánnyal, és komolyan, rettegek, hogy ha a csókra (esetleg smárolásra) kerül a sor, akkor kudarcot vallok, mert nem leszek elég jó. Másnál is megvolt ez a fajta félelem?

Figyelt kérdés

Egyrészt nekem ez lenne a legelső, és félek, hogy ezen áll vagy bukik az egész. Meg ez a búcsúcsók dolog... Mi van, hogyha megpróbálom, de ő nem akarja? ÉGÉS! Ha pedig nem adok neki, akkor meg az lehet a vesztem, hogy gyávának fog elkönyvelni. De egyébként azt sem tudom, hogy ő ezt egyáltalán randinak fogja fel...


Tényleg fogalmam sincs az egésznek menetéről.



2021. okt. 8. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Bro...szimpla őszinteség. Nem smároltál még senkivel..a faszt érdekli mit gondol róla a csaj.. Első randimon a világ legtermészetesebb dolgaként közöltem a csajjal hogy nem tudok smárolni..aztán ő tanított meg.. Kommunikáció az egész és hogy ne szard össze magad
2021. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :-))) De most akkor ez nem úgy működik a lányoknál, hogy ha az első csók nem indítja be őket, akkor onnastól kezdve veszett fejsze nyele az egész? Ettől félek.
2021. okt. 9. 00:06
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Dehogyis! Ha igazán érdekled a lányt,akkor biztos hogy nem fog egy ilyen kis balszerencse miatt otthagyni! Lehet,hogy később csak nevetni fogtok az egészen. Legyél természetes, és hidd el,ha ő is akarja a csókot, azt látni fogod a szemében. Ha nem látod,ne csókold meg,szerintem egyáltalán nem muszáj az 1. randin.

Nekem a srác akivel életemben először randiztam a találkozó végén a homlokomat puszilta meg, és azthiszem csak a 3.randin volt meg az igazi csók. Nekem ez őszintén (de lehet,hogy ez csak az én véleményem) sokkal jobban tetszett,így lehetett egy kicsit várni,izgulni.

Ne törd magad ezen,majd lesz ahogy lennie kell,úgyis a tested irányít egy ilyen helyzetben! Hajrá!


17/l

2021. okt. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
82%

Egyébként amikor életemben először kísért haza srác, csak szimplán megcsókolt. (Az egész sztori abból állt, hogy hazaandalogtunk egy buliból, ami egy olyan jó 40 perces séta volt éjszaka, szép is volt.) Mondjuk látta rajtam, hogy ennél többet nem is szeretnék, sőt.


"De most akkor ez nem úgy működik a lányoknál, hogy ha az első csók nem indítja be őket, akkor onnastól kezdve veszett fejsze nyele az egész? "

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Dehogy. Abszolút nem ezen múlik. Az első randin sokkal fontosabb, hogy miről beszélgettek, egy hullámhosszon vagytok-e, mint hogy van-e csók vagy csókolózás a végén. 11-essel értek egyet, én tuti megmondanám, hogy még nem csókolóztam.


Láttátok a We're the Millers c. filmet? Családi üzelmek. Na ott Kenny-t egyszerre tanítja csókolózni az állítólagos anyja és húga. Nagyon vicces és aranyos jelenet.

2021. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a legutóbbi válaszokat is! :-)


Amúgy túl vagyok a randin. :D Azt mondta, hogy jól érezte magát, és hogy lehet folytatás. :-)))Ugyanakkor magamat elég cikinek találtam, mert látta rajtam, hogy izgulok. :(

2021. okt. 10. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!