Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel együtt járunk németre. Nem beszéltem vele, ott nem is lehetne az osztályban, meg emberi kapcsolatok terén nagyon pocsék vagyok... Szerintem én is tetszek neki, már nézett azelőtt is, meg egy "kasztban" vagyunk. Szerintem méltó vagyok hozzá. Ő ilyen csendes típus. Engem meg mindenki antiszociálisnak tart, pedig nem vagyok az, csak félek beszélni(dadogok). Mit csináljak? Írjak rá? Hogy? Mit?

16 f



2021. okt. 20. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Először beszélgess vele!
2021. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 October15 ***** válasza:
63%

"Félek beszélni" -> beszélgess vele.


Zseniális... meglátás 1. versenyző. :D Esetleg el is olvasnád a kérdést mielőtt benyögöd a qrvára nyilvánvalót? XD Nyilván nem gondolt még arra, hogy beszélgessen emberi lényekkel...


Hát teszem azt kezdésnek [már hogy ne egy "Szia!" legyen az első üzenet] minden további nélkül leírhatod azt, hogy hát bocs, hogy nem személyesen de nem nagyon tűnt alkalmasnak a hely... nyilván a beszélgetés témáját már nem mi fogjuk kitalálni. :D Mondjuk ha úgy ítéled meg, hogy pozitívan fogadja a dolgot akkor ezt a dadogás dolgot én a helyedben bedobnám. Most számító fsz leszek de: ha alapvetően nem utasítja el a közeledésed [akár barátként akár potenciális pasiként] akkor azért az egy jó pont ha jelzed, hogy előlegzel neki némi bizalmat / nem áll szándékodban rózsaszín ködben tartani.


Más részről ezt a "kaszt" dolgot talán inkább hagyd. :D Az önmagában tök oké ha nincs kisebbrendűség érzésed a közelében de nem hiszem, hogy bárki díjazná azt, hogy "figyu engem antiszocnak tartanak és hát szerintem kb 1 szinten vagyunk" azért érzed, hogy ez igen szarul venné ki magát. Nyilván nem ez a szándékod értem én, de attól még hülyén jön ki.


Btw az nem antiszociális hanem aszociális.

2021. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igazából rossz a hozzáállásom, mert állandóan arra gondolok, mi sülhet el balul, ahelyett, hogy azt nézném, mit nyerhetek
2021. okt. 21. 07:50
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
az a baj ha egy lány csendes az aranyos. fiúnál rosszabb néven veszik.
2021. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Szimplán csak rossza hozzáállásod meg kevés az önbecsülésed ezért agyalsz olyanokon hogy a lány tul jó hozzád vagy te nem vagy méltó esetleg bárkihez is. Előbb inkább ezekkel a dolgokkal kéne kezdeni valamit mert amig ebben benne ragasz addig csak futni fogsz minden lány után akik aztán imádkozhatsz hogy egyáltalán észrevegyenek
2021. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azon tépelődöm, hogy egyik pillanatban úgy érzem, hogy vonzódom hozzá, meg jó lenne szeretni valakit, a másikban pedig azt, hogy miért is gondolkozom ilyesmiken én, milyen hülyeségeket találok ki
2021. okt. 21. 12:37
 7/18 October15 ***** válasza:
0%
5.: Az ugye megvan, hogy kategórikusan kijelentette a kérdésben, hogy szerinte nagyjából passzolnak és nem tartja fényévekkel jobbnak magánál? :D [Éppen csak egy pinányival... ami azért egy tininél türhető.]
2021. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem is arra értettem bro csak egyáltalán maga a feltételezés is hogy ilyen megfordul is 1 srácnak a fejében, azzal kell kezdeni valamit
2021. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Megvan az első lépés:D beszélgettem vele vagy 1 órát instán. Úgy ahogy a nőkkel kell, folyton próbáltam szórakoztatni, megnevettetni meg szóra bírni. Végül megeredt a nyelve. Most hívjam ki a városba? Vagy sétálni?
2021. okt. 21. 21:55
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
DUGD meg
2021. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!