Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem tudom mit csináljak Segít valaki? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akit minden reggel a suliba menet a buszon látok nagyon bejön nekem csak nem tudom hogy hogyan szólitsam vagy mit mondjak neki megszólitani nem félek csak nem tudom hogy mit mondja.

Tippek?


Válaszokat előre is köszi



2018. aug. 15. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
"Szia, te is ezen a buszon utazol?" Erre biztosan igent fog mondani. De próbálhatod elhívni egy kávéra, hátha arra is igent mond.
2018. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia az előző tippje jó csak mi van akkor ha flegma a csaj és azt válaszolja h "igen miért nem látod??" mond neki h nagyon szimpatikus vagy nem ismerkedhetnénk?vagy h nem e hívhatnád el őt valahova mert meg szeretnéd ismerni!!?:Dhajrá sok sikert!:D
2018. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ezt a "Nagyon szimpatikus vagyok, ismerkedünk?" dumát.. Aki ilyet kérdez tőlem, nemes egyszerűséggel nemet mondok, ha nem megy el, akkor még pofán is vágom..


Simán menj oda hozzá, és köszönj. Kérdezd meg, eddig milyen volt a napja, és utána intelligensen mutatkozzon be. Majd beszélgessetek. Pont

2018. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az a személyiségétől függ és az ő személyiségétől mert pl van a

"Jó a seged kő cola? és a

"Szia már rég gondolkodtam rajta hogy leszólitalak van kedved meginni valamit?"

Szintek és a közöttük lévő szintek vagy amit a hangulat diktál stb

2020. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!