Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagy hajjal ne találkozzak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hajjal ne találkozzak lánnyal?

Figyelt kérdés
Már minden nap irt rám egy lány aki állítólag szerelmes belém és már írtam neki hogy találkothatunk és ő azt kérdezi hogy holnap jó e nekem? De az a baj hogy 3 hete nem voltam fodrásznál és így nagyok kellemetlenül érzem magam mivel nagy golyó fejem van, kedden vállal a fodrászom szerintetek csak szerdán találkozzak vele?
2021. dec. 2. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már múlkor is kiírtad.🤦🏼‍♀️
2021. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy szerelmes beléd. Ha valaki szerelmes, akkor azt csinálhatsz, amit akarsz, olyan vagy neki, mint egy drog. Nyugodtan találkozz vele.
2021. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

3 hete nem voltal fodrasznal? Huuuuha, akar 1 centit is nohetett!!!


Kifogasokat keresel mert be vagy rezelve, szerintem ne talalkozz vele se kedden, se szerdan.

2021. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem állatorvos 2000ért elaltat.
2021. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ez felmerült benned, akkor szerintem ne talizzatok.
2021. dec. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár ez lenne a legnagyobb problémám.
2021. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én beszarok rajtad :D
2021. dec. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a lány megtudná, hogy ilyen kérdéseket írsz ki, akkor tuti, hogy nem találkoznátok többet.

A haj nem befolyásol sokat. Ha így nem fogsz neki tetszeni, akkor felesleges tovább foglalkozni vele.

2021. dec. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!