Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap megyek randizni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek randizni egy lánnyal milyen szituációban kéne kezdeményezni?

Figyelt kérdés

A szerelem kölcsönös szóval elutasítást nem kapok ha lépek viszont nem tudom milyen szituáció kéne ahhoz hogy rátérjek erre a témára, csak úgy séta közben nem mondhatom hogy hallod figyelj már szeretlek...

Valami ötletek? Beülünk egy étterembe és aztán sétálunk egy parkban ez lesz a program



2021. dec. 17. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Milyen szerelem? Mèg csak most mentek randizni.
2021. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már beszélgetünk pár hónapja és mások is mondták szóval ne ez legyen már a téma hogy milyen szerelem
2021. dec. 17. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Séta közben fogd meg a kezét.
2021. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak fogd meg a kezét. Nem kell mondani semmit. Ha erre jól reagál, akkor elköszönésnél megöleled, esetleg puszit is adsz neki.
2021. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez az első randitok, akkor még korai kimondani, hogy szereted. Viszont az tök jó, ha megfogod a kezét, vagy ha eljuttok egy pusziig/csókig.
2021. dec. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem igen is fontos , hogy “milyen szerelem”ről beszélsz. Első randin azt mondani, hogy szeretlek bármilyen esetben túl korai. A végén még elijeszted.
2021. dec. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már beszélgetünk másfél hónapja kb meg barátokkal találkoztunk is csak még úgy nem voltunk egyszer sem együtt hogy csak én és ő beszélgessünk
2021. dec. 18. 12:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet már késő de a szeretlekkel ne rohand le ilyen hamar. Nagyon ijesztő tud lenni. Inkább csak majd több találka után. De ha megfogod a kezét nagyon aranyos tud lenni,esetleg puszi/csók belefér ha kölcsönös a vonzalom mint mondtad.

A szeretlekkel meg tényleg várj legalább egy hónapot és ne csak úgy benyögd,tedd emlékezetessé hogy ha eszébe jut a fellegekben repkedjen kb.

Nem kell nagy gesztusokra gondolni, de egy nyugodt helyen ahol csak ketten vagytok, mondjuk kisimitasz egy hajtincset az arcából és lágyan megcsókolod. Aztán ha vége a csóknak mondod hogy “szeretlek”.

Tehát valami körítést találj ki neki azért ne csak úgy hozzávágd😅 az eléggé el tudja szúrni.

2021. dec. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!