Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most lepattintott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lepattintott?

Figyelt kérdés
Találkoztam 2x egy sráccal, jól éreztük magunkat nagyon. Sose beszéltünk sokat online, mert nem szereti. Nem túl beszédes ott, soká is válaszol, de nem probléma én se ott szeretném élni az életem, meg élőben megy minden szóval ez nem probléma. Most haza ment karácsonyra (féléve nem volt otthon) és írtam is neki, hogy nem akarok zavarni erre írta hogy nem zavarok, de mondtam neki, hogy biztos sok dolgod van. Erre azt válaszolta hogy sok dolga van, illetve elintézni valója de majd jelentkezik. Most ez azt jelenti, hogy nem akar beszélni és lerázott?

2021. dec. 20. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Ez valószínű azt jelenti, hogy sok dolga van.

Azért ha félévet nem volt otthon, elég sok mindent el kell intéznie.

Ha annyira gyorsan akartok valamit megbeszélni, felhívjátok egymást.

Ha írsz valakinek, azt azért teszed, mert nem sürgős a válasz.

Majd fog válaszolni.

2021. dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom te, hogy vagy vele, de 2021-ben egy egy gyors üzenetre csak az nem válaszol, aki nem akar...

Én is az a fajta srác vagyok, aki élőben jobban szeret, meg tényleg nincs a kezemben egész nap, de ha egy csaj ír, akivel már randiztam meg bejön ilyenek, én dobok el mindent és visszaírok. Olyan elfoglaltság nincs amibe ennyi nem fér bele, és még akkor sem szoktam szólni ha tényleg dolgom van, inkább ritkábban írok, ebből le esik általában, hogy kevesebb az időm.

Inkább lányok szokták ezt a nem írok vissza, meg rengeteg dolgom van sztorit beadni, mikor koptatják le az embert. Az is lényeges, hogy elérhető-e mikor ezeket mondja, vagy tényleg nem és mást csinál...

De lehet ő tényleg ilyen fajta, nem akarlak lebeszélni róla, csak manapság aki szereti a másikat, meg úgy érez, az tényleg minden időt rá fordít, de lehet ez nála másképp van, vagy csak idővel alakul ki a kötődés

2021. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent, hogy sok a dolga, semmi mást, ne aggódj.:)
2021. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mióta ezt írta nem is keresett, meg se nézte, amit erre válaszoltam neki
2021. dec. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!