Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randi után olyat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randi után olyat ír,hogy örül,hogy milyen jó barátok lettünk és hogy legközelebb jöhetnének a barátaink (mert egy baráti társasághoz tartozunk: 5 lány és 1 fiú van benne) akkor ez friend zone-t jelent? Én vagyok a fiú és 16 évesek vagyunk

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,friendzone... Szívás.
2022. jan. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2022. jan. 22. 08:33
 3/7 A kérdező kommentje:
És most inkább engedjem el a lányt vagy még próbálkozzak? Az önbecsülésemet azért nem szeretném elveszíteni
2022. jan. 22. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A csaj szerintem nem gondolta hogy ez egy rendes randi,hanem csak barátságból csináltad,mond el neki hogy bejön,és nem barátilag gondoltad,1.-es voltam megint.
2022. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, eléggé friendzone-nak tűnik.

Szerintem azért ne tegyél semmit (illetve ne reagálj a kijelentésére), mert ez még simán változhat. Ha egy társaságban vagytok, sokat lesztek még együtt, ezért talán belédszeret.

2022. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még bármi lehet. Ha sokat vagytok együtt akkor lehet, hogy belédszeret, de az is lehet, hogy onnan más lány is.
2022. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szoktam letisztázni, hogy randizni megyünk. Sok kis jóhiszemű lány elhiszi hogy csak barátkozni akarsz, persze hogyne barátból van az embernek 1000 meg 1. Ha ilyenkor nemet mond akkor legalább tudod hogy zsákutca,ha meg igent akkor fél siker. Ne hagyd, hogy mások rabolják az idődet.
2022. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!