Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat ez a lány? Szexet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a lány? Szexet vagy barátságot?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal egy netes oldalon és a lényeg hogy azt mondta nekem,hogy ő most nem keres kapcsolatot. Viszont a találkozóra hívásomra igent mondott. Kérdeztem hogy akkor mi célból van az oldalon,azt mondta hogy ő sem tudja még.


Szóval leírta hogy nem keres kapcsolatot,de amikor rákérdeztem hogy milyen céllal van az oldalon ő sem tudta megmondani.

Barátságot akar vagy nem merte leírni hogy szexet akar?


2022. jan. 27. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Én rákérdeznék, potyára csak nem mennék el vele ;)
2022. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg?
2022. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem. Azt mondta hogy nem tudja még ő sem hogy mi célból van az oldalon
2022. jan. 27. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy szét tenné a lábait.
2022. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Dugható.
2022. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Azt mondta, hogy nem tudja, erre te másoktól kérdezed meg, hátha más tudja helyette is? Idióta vagy te is, meg az a lány is.
2022. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csupán unalomból van ott, aztán majd látja, hogy kikkel fut össze. Lehet el tudna képzelni komolyabbat is, de nem keresi tudatosan. Én nem gondolnék rögtön szexre, ez majd a taliból kiderül, semmiképp se kérdezz rá
2022. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Kérdezz rá, mert bármelyik lehet, bár én inkább a barátságot tartanám valószínűbbnek.
2022. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!