Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri kockáztatni a barátságo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri kockáztatni a barátságot a szerelemért?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki már 7 éve barátom viszont 2 éve már a legjobb lánybarátomként tekintek rá. Sok időt töltök ezzel a lánnyal. Szoktunk kávézni, mozizni. Rengeteget beszélünk, mindent meg tudok vele beszélni, nagyon jókat szoktunk együtt nevetni. Sokszor mosolyog mikor vele beszélek. Mindig meg tudom nevettetni.

Mint már mondtam ez a lány 2 éve a legjobb lánybarátom. Ez alatt a 2 év alatt csak egyre közelebb kerültünk egymáshoz, és én elkezdtem többet érezni, mint barátság, csak ő ezt még nem tudja. Nem vagyok benne biztos, hogy megérné-e ha elmondanám neki, ugyanis nem szeretném, hogy emiatt esetleg tönkremenjen a barátságunk. Tudom, hogy vagyunk annyira intelligensek, hogy az esetleges elutasítás ellenére se romlana a barátságunk, de azért nem szeretnék kockáztatni.

Ti mit tennétek a helyemben? Kockáztatnátok vagy inkább maradnátok ebben a helyzetben?



2018. nov. 6. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nálam csak egy ideig van fiú-lány barátság. Aztám vagy szex, vagy szerelem, vagy mindkettő lesz belőle. De ha fontos a barátság, talán kerdezz hozzá közel álló embereket. Vagy keres még több jelet. Pl: játszik a hajával, ahogy ül abból is kiderül mit érez irántad. Nekem ezek mind arra utaltak, hogy lépnem kell, léptem, meglett a csaj. Ha szereted csapj le rá mielőtt más fog. Szar lesz amikor még mindíg érzel iránta és elhív moziba az új palijával.
2018. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is arra vár a lány, hogy végre lépj valamilyen irányba, de főleg feléje!
2018. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem éri meg, így veszítettem el pár éve a legjobb fiú barátomat. Mai napig hiányzik a barátságunk, inkább hallgatta volna el, úgy is talált volna valakit előbb vagy utóbb szerintem.

20/L

2018. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Pasikent voltam hasonlóban. Elutasitott de maradtunk barátok. Az a kerdes, hogy Te el tudod-e nyomni magadban és továbblépni, ha visszautasít... Nehéz lesz de kivitelezhető.
2018. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

#3-as, sajnálom, hogy nem vagytok már barátok.

Nyilván hagyhatnám ezt a témát, mivel úgyis találok majd valaki mást.. de azért ez nem ilyen egyszerű.

1 éve gondolkozom azon, hogy megérné-e nekem, de sajnos nem jutottam semmire. Sokféle lehetséges esetet végiggondoltam már. Egyik sem volt borzalmas. Persze nem örülnék, ha visszautasítana, de elfogadnám, hisz kedvelem őt. Minden lánynál jobban kedvelem őt.

Ha meg valami csoda folytán ő is úgy érezne, mint én, akkor 100%, hogy én lennék az egyik legboldogabb ember aznap.

2018. nov. 6. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!