Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első “randi” találkozás ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első “randi” találkozás ötlet?

Figyelt kérdés

Győr Moson Sopron megyében

Szerintetetek hova vigyem a lányt?


2022. febr. 9. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerencse, hogy nem Borsod.


Ne gondold túl, találj ki kettő opciót és ajánld fel a választás lehetőségét. Viszont egy sétálgatás, vmi jó helyen az tuti bejönne neki. Útközben betévedtek egy kávézóba/cukrászdába és jól érzitek magatokat.


Ha klasszikus akarsz maradni, akkor egy étterem, ahol az étlapi választék bő.


Tudom, hogy pontos helyre gondoltál, viszont ez is hátha segít.

2022. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetetek hova vigyem a lányt?" Szobára. :D


Komolyra fordítva a szót én mindig valami tevékenységgel próbáltam összekötni, hogy valamit tudjunk is közben csinálni. Akár egy séta, közben vesztek valami harapnivalót, állatkert, billiárd, stb. Ha vagány vagy elviszed egy szabadulószobába. Fontos, hogy pasiként te irányíts és ne legyél döntésképtelen. Az éttermet nem javaslom így elsőre, főleg hogy szerintem tinidzsér lehetsz, nagyon feszengnél.

2022. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miket szeret, mik érdeklik?
2022. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vidd hoki vagy kézimeccsre, Győrbe,

sopron szép város, séta ott önmagában jó program

2022. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megkérdezhetem hova valósi vagy? :D
2022. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!