Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Adjak esélyt ilyen fiúknak is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt ilyen fiúknak is?

Figyelt kérdés

Leírom kicsit ezt a helyzetet, előre is kérlek ne ítéljetek el, ne a rosszat lássátok a gondolataimban.

Tudjuk ugye, hogy senki nem tökéletes és mindenkinek van valami hibája.

Én egy maximalista lány vagyok és mindig mindenből a legjobbat akarom kihozni a legjobbakra törekszem. Nekem fontos hogy mindig minden tökéletes legyen, tökéletesen történjen minden dolog. Magamra nézve főleg a legjobbat akarom kihozni mindig. Külsőleg belsőleg egyaránt. Így magammal szemben is elvárásaim vannak, és így ebből következik, hogy a fiúkkal szemben is a legjobbat próbálom nézni mindig, a legjobbat akarom. Fontos a külső nyilván, de a legtöbb problémám mindig a belsővel van. Valami mindig van ami taszító számomra, nem elég normális, nem tetszik a stílusa, túl félénk, túl beképzelt, túl komoly, túl gyerekes éretlen, valami mindig elriaszt. Erről nem tehetek csak olyankor érzem hogy távol akarom magam tartani az ilyenektől. Nem találtam még meg a számomra tökéletes fiút aki normális lenne illene hozzám, és megfogna belsőleg is. A szememben kevésbé tökéletes fiúknak sosem adok esélyt hogy lehessen valami, ezeket mindig inkább elkerülöm. Mert egyszerűen nem vonz. És ez a probléma szerintem, hogy mindig a tökéletesre megyek és nem veszem észre a többi fiút, rájuk egyáltalán nem fókuszálok. De ezt felismertem és beláttam hogy változtatni kéne ezen, kevésbé tökéletes fiúk közeledését is el lehetne fogadnom.

Ilyenből mindig van, most is van 2-3 ilyen fiú az életemben akik közül az egyikkel közelebb kerülhetnék. Rájöttem hogy esélyt kéne adnom megismerni az ilyeneket is. Nem feltétlenül baj, ha az elején nem fog meg vagy kicsit távolabb érzem magamtól, ez simán változhatna ha jobban megismerem. És lehet ebből tényleg komoly is alakulna.

Van egy ilyen fiú akivel most elkezdtem beszélgetni. Most így az elején egyáltalán nem vonz a személyisége, mert kicsit ilyen félénk vagy nem is tudom. Zárkózott, nem kezdeményező, bizonytalan, tapasztalatlannak tűnik a lányoknál, bátortalan, így eddig ezeket tudom róla elmondani. De még most nem ismerem, szóval nem tudom úgy igazából milyen. Beszéltünk róla hogy találkozunk. Úgy vagyok vele hogy kimegyek talizni, nem veszthetek, majd élőben jobban látom milyen. Most még az van bennem hogy nem vagyok nagyon lelkes. De ha találkozunk lehet tényleg szimpibb lesz, jól érzem vele magam és jobban fog tetszeni. De ha nem így lenne, akkor se lenne gond egy taliból.

De kicsit felmerül az bennem, hogyha ennyire nem vagyok lelkes és nem érzem azt hogy minden erőmmel akarom ezt, ami más fiúknál rég megvan a kezdetektől ha igazán megfog, akkor egyáltalán minek találkozzak vele. Külsőleg sem teljesen bejövős. Ezt egy ilyen típusú fiúnál nem érzem, amit általában szoktam már az elején is.

Erről mit gondoltok? Helyesebb inkább tényleg olyan fiúkkal belekezdeni bármibe is, akikkel igazán akarod? Vagy lehet egy esélyt adni ilyen fiúknak is? Ti személy szerint hogy vagytok ezzel?



2022. márc. 25. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem megéri elmenni. Van, amikor jól átjön neten keresztül is hogy milyen kívül belül, de van amikor egyáltalán nem.

Szóval emiatt érdemes találkozni, hogy meglásd vajon élőben sem érzel e majd semmit.

2022. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is elég sok elvárásom van ilyen téren. Aki nem az esetem, valamilyen elvárásnak nem felel meg, általában nem szoktam neki esélyt adni. Én is rájöttem hogy ezen változtatni kéne. Nemrég adtam esélyt egy olyan fiúnak aki nem az esetem. Internetem nagyon jól elbeszélgettünk. Aztán 3 nap beszélgetés után elhívott moziba, ami kicsit gyors volt nekem. Mivel én lassabban akartam haladni, plusz úgy voltam vele hogy nem annyira az esetem kifogást keresve nemet mondtam. Aztán végül ebből nem lett semmi. Utólag kicsit megbántam hogy nem mentem el.
2022. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem hanyagoljad,mert ha most nem érzed akkor később sem fogod.

Gondolj bele az ő helyzetébe,

elmész vele randizni és reményt ébresztés benne,hogy lehet köztetek bármi is holott,te már az elején nem tekintettel rá úgy.Nincsen ezzel semmi baj,hogy nem vonzódsz hozzá,csak élőben sem lesz másabb,de ez az én megláttaskm a döntés a te kezedben van.



amúgy ezt csak úgy kérdem milyen elvárásaid vannak egy fiú iránt külsőleg, belsőleg?

2022. márc. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező nem kell mindig a tökéletességre törekedni.Nem kell minden emberbe a tökéletest keresni mert olyan nincs.mert ha minden helyzetben és emberben a tökéletességet keresed akkor neked nagyon sok problémád lesz az életedben.Nagyon nagyok az elvárások magaddal és másokkal szemben is.Igy a párkeresés is nagyon nehéz lesz neked illetve egy kapcsolatban megmaradni.Csak egy jó tanács,változtass ezen mert így saját életedet nehezíted meg.(személyes tapasztalat)
2022. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Hát, engem pl. Ez taszít teljesen egy lányban. Az, ha mindenáron a "tökéletességre" törekszik.

Mármint, semmi nem tökéletes. Így egy ember főleg nem lehet az.

Érted, ha úgy találkoznék egy csajjal, hogy elkezdi sorolni, hogy milyen kritériumoknak és hogyan kell megfelelnem, már mutatnám is neki az ajtót, hogy akkor lehet rajta kifáradni.


Egyébként, azzal a hozzáállással amivel Te most egyelőre rendelkezel elég ha max kalandozol. Komoly kapcsolatra ugyanis biztos nem állnál még készen. :)

2022. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

#5-ös vagyok.

Hiába pontoztok le. Attól még igazam van.

2022. márc. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is igazad van😀
2022. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!