Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, miért nem adtok...

Lányok, miért nem adtok esélyt a fiúknak?

Figyelt kérdés
Mindig mondják hogy a fiúk sose kezdeményeznek, de őket mindig csak a visszautasítás éri. Most nem azt mondom hogy minden fiúval járjatok, de adhatnátok neki egy esélyt, hogy megismerjen titeket és ti is őt. Lehet, hogy egy olyan ember, akinek szivesen lennétek a barátai, de semmi több. Nekem nincs ilyen bajom, egy kapcsolatom sajnos most ment tönkre, de van egy lány barátom, aki olyan nekem, mint ha a húgom lenne. De én nem érzek iránta szerelmet egyáltalán, de megvédem mindentől. Lehet, hogy lenne ilyen barátotok, de nem párkapcsolat, csak haver szinten. Van pár ismerősöm, akik lány közelbe se tudnak kerülni, mert arrébmennek inkább. Pedig tök rendesek. Na?

2014. nov. 18. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
én mindenkinek adok egy esélyt, "sosem lehet tudni" alapon :) bár szómiszó, nem tolonganak valami sokan :P
2014. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piriiiiii ***** válasza:
100%

Szoktam esélyt adni.

De néha megbánom, mert aztán nem tudom levakarni az illetőt...

2014. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert akkor már nem lenne annyira szar az élet...
2014. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem általánosítanék. Az egy dolog, hogy a világon van egy rakat felszínes leányzó, akik miatt ez a vélemény kialakult, de itt vagyunk mi, normálisak (vagy valami ahhoz hasonló :D) is! Én mindenkinek adok egy esélyt, sőt, a közeledés sem áll távol tőlem, ha valaki szimpatikus.
2014. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, általánosítani nem kellett volna. :)
2014. nov. 18. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért arra is gondolj, hogy valszeg nem csak Te próbálsz közeledni lányokhoz. Aztán egy idő után már az ismerkedés is unalmas. Az van, hogy rengeteg az olyan ember akinek nem érdekelnek a dolgai. Már egy rövid csevejből is megállapítható nagyjából, hogy miféle az illető. Én férfi létemre nem szeretném, ha tolonganának a mindenféle nők. Mert nekem is megvan az ízlésem, hogy ki az aki tetszik. Párkapcsolatot olyannal nem kezdenék aki nem tetszik, mert minek ha fel se áll rá? Csak mert okos meg lelkiekben hasonlítunk?

Ha van egy nagy baráti köröm (ami nincs mert antiszoc vagyok csöppet) több olyan emberrel akikben megbízok és jól érzem velük magam, most mi a bánatnak akarjak mégegyet aki ráadául ezen a körön kívül is esik, aztán igazából lósz-a-rról se tudok vele beszélgetni és teljesen "más világban él" mint én? Hát nekem ez nem kéne. Igaz én ahogy mondtam nem éppen vagyok egy hűde nagy társasági ember, rengetegen irritálnak néhányan már azzal is, hogy a 10 méteres környezetemben nyerítenek...

A lényeg, hogy szerintem igenis azoknak adnak esélyt a lányok akikben meglátják azt ami miatt adnak neki esélyt.

2014. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező hadd döntsék már el a lányok, kit engednek közeledni. Lehet a haverjaid jófejek, de ettől még meglehetnek a maguk hibái vagy nem annyira vonzók külsőre az illető lánynak (nem kell a szar szöveg, mindenki külső alapján ítél elsőre), más miatt nem tartja szimpatikusnak vagy ahogy írták korábban, vannak a pióca típusú srácok, akik szánalmasan nyomulásba kezdenek, ahogy valaki egy kicsit kedves velük... na ilyenek miatt például.
2014. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért nem adok valakinek esélyt mert nem jön be :) Ennyi. Most lehet mondani, hogy hülye ribi, de miért legyek együtt valakivel aki számomra ronda? :D A másik eset pedig, hogy bejön stb. de maga az ember nem tetszik, ezért lekoptatom. Lehet ö Jamie Foxx is, ha egy nagy tahó :)
2014. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Attól függ...hogy adunk-e esélyt! :D

nekünk lányoknak megvannak a szempontjaink mindenkinek a maga módján.. :D HA AKARUNK adunk esélyt!!! Egyépként meg mindenkinek van esélye!!! :P Nekem pl: elsősorban a belső a legfontosabb! (mert ha az illető segfej és nem is helyes akkor pl:nálam semmmi esélye de... valakinek biztos tetszik :D ) Na de fiuk ne keseredjetek el megtaláljátok az igazi lányt akit tényleg szeretni fogtok... ha harcolni is kell érte...!!! :D

2014. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!