Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti mégis miért válogatt...

Lányok ti mégis miért válogattok ennyire külső alapján a tökéletest keresve, esélyt sem adva az átlagos fiúknak, amikor ti sem vagytok tökéletesek, főleg ha lelketetket nézzük, ami sokaknál hiányzik is?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Kérlek szépen, azért olyan pasival fogok összejönni, aki tetszik is külsőre (és persze belül is passzoljon), mert nem biztos, hogy a szexet élvezném egy olyannal, aki nem indítja be nálam a megfelelő kémiai reakciókat és csak kín lenne vele az együttlét, mert nem vonz szexuálisan.
2014. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Ti nők, te lelketlen lények vagytok! És csúnyák! Nagyon csúnyák! Nem is vagytok szépek! Bezzeg nekem deltásnak kéne lennem, mi?! De nekem van lelkem! Én egy teljes ember vagyok! Még ha fizikailag kicsit satnya is.. de ti is satnyák vagytok! Neked kicsi a melled! Neked meg lóg! És amúgy is... mi az a kilógó kisajak ott lent?! Apám... komolyan mondom. Vissza kéne venni kicsit, nem? Ha bár lelketek lenne. Vagy eszetek. Vagy nem lennétek ösztönlények.. mindig csak az izmok meg a borosta, meg a jó kinézet. Aztán panaszkodtok, hogy nem megy a kapcsolat, mert nem törődik veletek. De a sovány, nagyfejű férfi nem kell! Az nem...! Hiába törődő és kedves és vicces.. Aztán itt panaszkodtok. Nem adtok esélyt.. Szégyenteljes amit a mai lányok művelnek. Nők. Nők?! Nővel nem találkoztam már vagy 125 éve. Mind kislány. Lelketlen szörnyeteg. Gyalázat. :)
2014. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Ugyan ezt a kérdést fordítva is fel lehetne tenni.

Amúgy ez sem mindenkire igaz. Nekem eddig egyik pasim sem nézett ki olyan jól. Ikább a belső tulajdonságaik alapján szerettem őket. Meg tudom is hogy aztán az én lelkem nagyon nincs rendbe, és sokszor elég nehéz velem.

Ha külsőleg ránk néz valaki mindig olyan visszajelzéseket kapok, hogy tök jó csaj vagyok (ezt nem én mondom) találhatnék magamnak ezerszer külömbet.

De nekem semmi szükségem egy üres fejű kigyúrt állatra akivel semmit nem lehet megbeszélni.

2014. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
An ők felszínesek és hazug,álszent módon viselkednek,ahányszor képet mutattam magamról itt minden lány azt mondta,hogy gyúrjak .Bezzeg az ő löttyedt kis fenekük teljesen oke..
2014. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
2 válaszoló : teljesen igazad van komám :(
2014. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Pedig komám én csak viccből írtam ezt.:) Úgy gondolom, amit írtam, az nem csak a nőkre vonatkozik, hanem úgy magában az emberre. Túl sok az ilyen férfi és nő között is.
2014. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Ez sem igaz mindenkire,tehát ismét egy erős általánosítás.


Én most hagytam el két év után azt a pasit,aki nem törődött velem,nem adta meg számomra,amire szükségem lett volna lelkileg,sokszor bánt velem méltatlanul és csúnyán.Pedig nem néz ki rosszul,csak nekem ez önmagában kevés.

Közben udvarolgat egy pasi,aki kevésbé néz ki jól,elsőre azt mondtam rá,furcsa.Viszont a lelke már most szép számomra,és egyre szimpatikusabb személlyé válik a szememben.Udvarias és kedves,ami manapság ritka kincs.Szóval én ezeket a dolgokat tudom értékelni,mert kijutott nekem már bőven a szenvedésből.

2014. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem a tökéletest keresem de ha egy fokkal szebb mint az ördög én már annak is örülnék :D
2014. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

Viszont ilyen szempontból van különbség nők és férfiak között. A lányok a full kinézetű pasiktól kapcsolatot akarnak, míg a pasik a fullos libáktól csak szexet, és EZÉRT lesznek velük kapcsolatban.

Mi pasik is ösztönlények vagyunk ez igaz, de valahogy úgy vettem észre, hogy mi kevésbé ámítgatjuk magunkat.

2014. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%

Mikor a nők az ideáljaikról beszélnek, az korántsem egyenlő azzal, hogy csak olyannal fognak kapcsolatba lépni. A szerelem ugyanis nem úgy működik az agyban, hogy végigfuttatja az "ideál-listát", és ha 90%-os egyezés van, robban a szerelem.

Felesleges ezeket a kinézeti dolgokat boncolgatni, mert lényegében nem számít.

2014. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!