Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszik neki ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszik neki ez a lány?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy ideje beszélgetek. Elég félénk, és nincsen sok közeli barátja, főleg nem lányok. Nemrég viszont összebarátkozott egy lánnyal aki biszexuális, barátnője is van, meg egy elég nyílt személyiség, kábé mindenkivel jóban van. Egy a baráti társaságuk, szóval sokat tudnak együtt lógni, meg kábé azonnal csináltak közös programokat ahogy megismerték egymást - a csaj miatt, (vagyis ő dobta fel) mert ő ilyen nagyon közvetlen, és együtt mentek közösségi munkázni meg ilyesmi. És engem ez egy kicsi zavar, mert a srác velem is nagyon rendes, látszik, hogy bír, gyakran beszélünk, de mindig csak utalgat arra hogy a jövőben majd elmehetnénk kettesben helyekre, nem hív el konkrétan. Nekem is ennyire asszertívnak kellene lennem, ha ő ilyen shy? Szerintetek tetszik neki ez a csaj, attól függetlenül hogy kapcsolatban van a lány? Adjam fel a dolgot?

17 lány


2022. márc. 28. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak örül hogy megismert egy ilyen embert, ilyen idős korban már lehet azért fiú lány között barátság, és ha barátnője van a csajnak akkor szerintem ő tabu. Kicsit szedd össze magad, nincs abban semmi ha te hívod el valahová kettesben csak legyél laza, nem kell egyből randinak nevezni a dolgot. Látod szimpatikus neki ha valaki nem annyira shy, meg ebben nincsen semmi, hívd el és majd meglátod.
2022. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!