Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randira?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerem a lányt viszont csak az utóbbi időben kezdtünk el többet beszélni messengeren. Régebben is szimpatikus volt de most mégjobban. Néha ő ír rám néha én rá: kölcsönösnek tűnik a dolog de lehet félre értem és csak kedves velem. Szóval a nagy kérdés, hogy mit tegyek. Elhívjam randira? Ha elhívom és nemet mond az nagyon gáz lesz mert egy társaságban vagyunk és legalább heti egyszer amúgy is találkozunk és nem akarom, hogy gáz legyen a jövőben e miatt. Illetve nem is tudom, hogy ha elhívnám akkor hogy. Személyesen legtöbbször csak akkor találkozunk ha mások is ott vannak, úgy nem lenne jó. Messengeren meg milyen gáz lenne már elhívni.

Köszi előre is a válaszokat



2022. ápr. 14. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Ha éreznéd hogy több van benne, akkor nem agyalnál ezen és ő is bátrabb jeleket küldene. Vagy korai még elhívni, vagy tényleg csak barátian közeledik.


Mennyire fontos a társaság? Ez a fő kérdés. Mert ha nem jön össze vagy később szakítotok, nagyon nagy eséllyel valamelyikőtök kiválik, és még nagyobb eséllyel te leszel az. Szóval ugrik minden haver/barát, aki eddig volt.

2022. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Hívd!


Gáz. nem gáz, ha másképp nincs rá mód, akkor írásban.

2022. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem gáz messengeren elhívni, ahogy írod, kb nincs más opció .


Szerintem ha ő is ír rád, jó esélyek vannak.

Ha nemet mondana, szerintem magamból kiindulva egy lány ezt idővel elfelejti. Engem is hívott el pl baráti társaságból egy srac, nemet mondtam, indokoltam, baratok maradtunk, azóta sem éreztem kínosnak , sőt, 12 év telt el, azóta is tartjuk a kapcsolatot :)


Igazából vagy megkérdezed, vagy nem. De megtudni csak így lehet :)

2022. ápr. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!