Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy elhívhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy elhívhatom-e valahova?

Figyelt kérdés
Nagyon bénának számítok a lányok terén, nem volt még kapcsolatom, de még "randizni" se voltam. Van most egy lány, aki nagyon szimpatikus nekem, és az utóbbi időben sokat szoktunk beszélni, viszont nem tudom, hogy a részéről van-e valamiféle vonzalom vagy akármi. Nem tudom, hogy ha most elhívnám őt valahova, akkor mit reagálna, nem lenne-e túl korai stb. Hogy tudnám burkoltan megtudni, hogy benne lenne-e?

2022. jún. 7. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok, amiket csak nyíltan lehet intézni.

Ha jól elbeszélgettek, és nem csak tegnap óta, akkor elé állsz és elhívod.

2022. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól megy a beszélgetés, akkor rákérdezhetsz, hogy elmegy-e veled valahová a hétvégén. Ha nemet mond, akkor max még egyszer próbáld meg, többször ne.
2022. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
Hát elég cink így a kérdés. Azt se tudjuk hány évesek vagytok. Egy életed, egy halálod, szerintem próbáld meg elhívni, ha ennyire érdekel, de nagy az esélye, hogy visszautasít. Azért nem baj, ha lesz ebben is tapasztalatod... különben akkor érdemes csak ilyenekben gondolkodni, ha már van egy alaphang és úgy érzed, hogy igent mondana. Hirtelen nem érdemes ilyen kérdésekkel előállni.
2022. jún. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!