Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az már jó jel ha szeretne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már jó jel ha szeretne találkozni velem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány (volt osztálytársam) akivel egy jó ideje nem beszéltem viszont nemsokára fogunk találkozni ha minden igaz. Szerintem egy nagyon jófej cuki lányról van szó és én szívesen együtt is lennék vele. Viszont hallottam már olyat hogy egy csaj annyira unatkozott hogy csak azért találkozott egy sráccal mert csak barátságot akart tőle vagy egyáltalán nem is akart tőle semmit. Na lényeg a lényeg úgy szeretnék nála bepróbálkozni hogy ha ne adj isten off akkor ne veszítsem el. előre is köszönöm a válaszokat.
2022. jún. 21. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk ennyiből megmondani. Ha sokat beszélgettek, ő is keresi a társaságod, nem csak egyoldalú a beszélgetés, tehát ő is érdeklődik feléd, akkor valószínűleg nem csak unalomból akar találkozni veled.
2022. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani, de sztem élőben majd kiderül.
2022. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!