Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez milyen rossz már! Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen rossz már! Nem tudok írni a lánynak,aki tetszik. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, szeretnék neki írni a Messenger-en,de a Facebook profilján nincs ott az "Üzenet",csak jelölni tudom őt. Még a Messenger-en keresve sem találom. Jelöljem be és várjak a csodára, hogy nem törli e szó nélkül a jelölésem? Mégis hogy lehet ekkora ... a Facebook-Messenger? Ki volt az, akinek annyi esze volt, hogy ezt így találta ki? Felháborító! Könyörgöm,a 21. században,2022-ben egy ember nem tudja felvenni a másikkal a kapcsolatot? Nem lehet valahogy kijátszani a rendszert (bár sejtem, hogy nem)? :(
2022. jún. 26. 01:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
bejelölöd, ha elfogadja, írsz neki, ha törli a jelölést, akkor tudod hogy mi a helyzet, továbblépsz
2022. jún. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egy sima jelölésre hiheti akár azt, hogy véletlen jelöltem be,ha esetleg sejti is a szándékomat, akkor hiheti azt, hogy ez csak egy újabb srác,aki írni se képes (mondjuk mégis hogyan?). Ha írhatnék neki,az nyilván ezerszer jobb lenne, ég és föld a különbség az üziváltás és a jelölés között.
2022. jún. 26. 02:44
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Valsz napi 20 kanos marci ír neki, ezert o tiltotta le az opciot.
2022. jún. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Na én pont nem ilyen kanos Marci lennék, hanem komolyabbak a szándékaim. :) De kilátástalan a helyzet. :(
2022. jún. 26. 03:32
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Beszélj vele élőben.
2022. jún. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak ismerősök tudnak neki írni, ez így van beállítva. Ha nagyon akarod, próbáld meg bejelölni.
2022. jún. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként ennek a lánynak nincs se tetkója, se piercingje, nem iszik, nem dohányzik, nem vallásos és nincs beoltva sem? Csak mert múltkor ezek voltak a feltételeid.
2022. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Senkit nem érdekel, hogy milyenek a szándékaid. Azért lehet így beállítani, hogy ne lehessen zaklatni embereket. Vannak, akik egyáltalán nem szeretnének a közösségi oldalakon másokkal ismerkedni, így minden joguk megvan rá, hogy csak azok írhassanak nekik, akiket ténylegesen ismernek. Ez nem felháborító, hanem logikus.
2022. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt a csaj állította be, mert nem akarja, hogy idegenek irkáljanak neki.
2022. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#5 Ennyi erővel már rég beszéltem volna a kedvenc popsztárommal, zenészemmel és videósommal.

#6 Azért szerintem sejteni lehet, hogy egy sima jelölésnél lecsökkent az esélyem kb 70%-kal.

#7 Te nagyon összekeversz valakivel, barátom.

#8 Kedves Mr. Logika! Arra kíváncsi lennék, hogy akkor is beletörődnél e ebbe,ha neked tetszene valaki, és 100 ember közül pont neki nem tudnál írni.

#9 Imádlak, Facebook, imádlak, Messenger...

2022. jún. 26. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!