Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik nekem, viszont nem tudom hogy ő hogy érez. Valaki esetleg aki szívesen adna tanácsot, hogy hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ide leírni az egész sztorit, mert ahhoz elég hosszú, de hogyha valaki úgy érzi hogy szívesen meghallgatna és tanácsot adna privátban leírom neki :)
2022. ápr. 8. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele.:)
2022. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik neked akkor kezdeményezz, nem kell itt sztorizgatni, mi úgysem tudjuk megmondani. A kezdeményezés alatt nem azt értem hogy vallj szerelmet egyből, csak beszélgessetek sokat, lehet akár kapcsolati témákról is, belevinni egy kis játékot. Abból, hogy mit reagál már le tudod te is vonni a következtetést, hacsak nem kezdeményez ő.
2022. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Beszélgetek vele persze, ez megvan. Azért is nem akartam ide kiírni mert kicsit bonyolultabb ennél😅 Beszélgetünk, ráadásul ő kezdeményezte a beszélgetést is, csak elég furcsa jeleket ad amiből nem igazán értem hogy mik lennének a szándékai. Ezért gondoltam bővebben elmesélni valakinek és meghallgatni egy külső véleményt :)
2022. ápr. 8. 08:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na írd akkor, kíváncsi vagyok :D
2022. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha gondolod akkor írj :D
2022. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Én azt tapasztaltam, hogy ami már a kezdetektől bonyolult, azt hagyni kell a fenébe. Csak tiszta, világos, egyértelmű helyzetekbe menj bele. Ez igaz az élet minden területére.
2022. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Nézd, ha nem tudod megmondani vele kapcsolatban, akkor nincsen semmi. Aki kedvel, az egyértelmű jeleket ad számodra.
2022. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A 7.-nek igaza van. Ha nem képes kifejezni, akkor engedd játszani mással.
2022. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!