Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez milyen rossz már! Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen rossz már! Nem tudok írni a lánynak,aki tetszik. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, szeretnék neki írni a Messenger-en,de a Facebook profilján nincs ott az "Üzenet",csak jelölni tudom őt. Még a Messenger-en keresve sem találom. Jelöljem be és várjak a csodára, hogy nem törli e szó nélkül a jelölésem? Mégis hogy lehet ekkora ... a Facebook-Messenger? Ki volt az, akinek annyi esze volt, hogy ezt így találta ki? Felháborító! Könyörgöm,a 21. században,2022-ben egy ember nem tudja felvenni a másikkal a kapcsolatot? Nem lehet valahogy kijátszani a rendszert (bár sejtem, hogy nem)? :(
2022. jún. 26. 01:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy mindenben csak a kifogásokat keresed.

Abban persze nagyon profi vagy!

De hogy akarsz így barátnőt, komolyan??

Egy sima Fb jelölés már meghaladja a képességeidet? Aztán persze lehet köré ideológiákat szőni, de a lényegen nem változtat: csak a kifogásokat keresed.

A magas lóról meg szállj le! Nem körülötted forog a világ.

Az meg nem a Fb "hibája", hogy az embernek joga van eldönteni, hogy mit enged meg idegeneknek. Mert hiába jött rád a kangörcs, attól te még egy idegen vagy. Nem véletlenül implementálták ezt a funkciót.

Ha pedig én szerelmes vagyok, akkor nem fogok elvi kérdést csinálni abból, hogy bejelöljem.

2022. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát ezt eléggé rosszul látod. Pont azért gondolom meg kétszer is, hogy jelölöm e, mert nem akarom elszúrni. Most őszintén,te egy idegent visszajelölnél,ha nem is tudott volna semmit írni, hogy mit akar egyáltalán és ki ő? Ilyen esetben csak akkor jelöl vissza a lány,ha egy 10/100-as csávó jelölte be őt. Amúgy ez sokkal több egy kangörcsnél, bár ha valakiből hiányzik az intelligencia, annak hiába magyarázom, hogy mi az a szerelem. Egyébként nem tudom, hogy miért forogna körülöttem a világ, nem hiszem, hogy utaltam volna erre...
2022. jún. 26. 13:23
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
Basszus akkor ne is jelöld be, úgy aztán végképp nem jutsz sehova... Röhejes a nyafogásod.
2022. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez miért lenne nyafogás, egyszerűen csak logikusan látom a dolgokat, mielőtt cselekednék,átgondolok egy dolgot. HA lány vagy, akkor tedd a szívedre a kezed, és úgy gondold át, hogy te visszajelölnél e egy idegen fiút,ha a profilképe alapján nem 10/10-es , hanem csak 10/7-es.
2022. jún. 26. 13:53
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
Pont az olyanok miatt csinálják ezt, akik ismeretlenül akarnak nekik írni.
2022. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#10 mivel nem a facebookot használom ismerkedésre, így nincsenek, és nem is lesznek ilyen problémáim. Szóval igen, beletörődnék.

És ezt a funkciót továbbra is azért tették bele, hogy az embereket védhessék a zaklatástól. Lehet, hogy neked nem ez a célod, de van, akinek igen. Nyilván könnyebb lenne, ha a csaj csak szimplán letiltaná azokat, akiket nem akar látni, de feltételezem, hogy azért állította be így, mert jelenleg nem is akar senkivel ismerkedni. Ha pedig ez a helyzet, akkor egyszerűbb, ha nem is tudnak neki ismeretlenek írogatni.

2022. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16 Köszönöm, hogy végre látok egy intelligens választ. Viszont én egyszerűen nem tudom ezt elfogadni, lehet, hogy sok srác "kangörcs" miatt meg "Hé,nekem lesz egy nőm!" felindulásból írogat ismeretlen lányoknak, én viszont sokat érzek a lány iránt. Azt hisz, lassan bejelölöm és várom a csodát.
2022. jún. 26. 18:39
 18/20 A kérdező kommentje:
*Azt hiszem, bejelölöm. Olyan jó lenne,ha írhatnék neki. Amúgy ha még valaki beleköt abba, hogy ne a Facebook-on ismerkedjek, annak üzenem, hogy én sem így terveztem,de nem az ember dönti el, hogy a valódi szerelem hol bukkan rá.
2022. jún. 26. 18:42
 19/20 anonim ***** válasza:
Jelöléshez nem lehet írni?
2022. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Bezony-bezony. Ráadásul van olyan profil, aminél lehet jelölni is és írni is,van olyan,ahol csak jelölni, sőt olyan is van,ahol csak írni lehet.
2022. jún. 26. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!