Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki ezzel...

Találkozott már valaki ezzel a tonhalkonzervvel? Hasonló helyzetekben mit tehetnék? Többi lent.

Figyelt kérdés

van egy cseh tonhalkonzerv, ez a legolcsóbb, amit mindig meg tudok venni a teszkóban.

[link]

("Giana aprított tonhal sós lében 185 g")

A polcon is az van kiírva, hogy sós lében, de most vettem észre, hogy a dobozára a magyar résznél "saját lében" van írva. Most akkor mivan? Ezzel totál elcseszhetem az étkezésem? :(


a másik kérdés:

Ha egy termékre nincs ráírva kalória, akkor honnan tudom, mennyi lehet kb?

pl ennél a konzervnél is

[link]

nincs ráírva mennyi kcal. a poén az, hogy a hivatalos oldalon nincs is fent az a fajta, amit én szoktam venni (az is zöld dobozos, állítólag sós leves, de nem érzem az ízén..)



2012. dec. 19. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt megtudod nézni:

[link]

2012. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "saját lében" meg a "sós lében" ugyanaz. A "növényi olajban" a másik féle, azt nem kéne. De ez jó.

Én is ezt szoktam amúgy venni.

2. kérdésedre:

Az adott alapélelmiszer kcal tartalmára keress rá, általában a márkák között nincs nagy kül...

2012. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!