Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Angyalok, démonok, vérszopók,...

Angyalok, démonok, vérszopók, szellemek. (stb) hisztek bennünk? Esetleg vkinek voltak már megmagyarázhatatlan helyzetei, amikor ilyen vagy hasonló lényekkel találkozott?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fura kérdés és sokan most néznek valószínűleg full hülyének,de szeretnék normális válaszokat kapni, szerintem nem nagy kérés.
2010. szept. 13. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Én már találkoztam!


A moziban, a tévében, a számítógépen és a könyvekben!

2010. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én hiszek bennük, nem vagy hülye, mert ezek a dolgok léteznek.
2010. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én hiszek az angyalokban.:)
2010. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye. Léteznek. A "vérszopók"at nem tudom, de a többi tuti. Volt már "élményem".......
2010. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 t.ili válasza:
Több ismerősömnek is személyes tapasztalata volt velük.
2010. szept. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A verszopo nem tudom mi, de a tobbi letezik. Demonnal meg nem volt dolgom, legalabbis nem tudok rola. Szellemekkel es angyalokkal viszont mar volt elmenyem.
2010. szept. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy hulye, csak mar az agyadra megy az, hogy minden arrol szol, a TV-ben latott filmek, vagy akar itt a forumon is, minden errol szol.

Ahogyan van fizikai vilag, igen van a szellem vilag, hiszen Miis onnan jottunk, s oda fogunk ujra visszaterni, amikor befejezodott a foldi eletunk.


En sok "csodat" eltem meg, de nem tudtam hova tenni, mivel akkor meg nem lehetett ilyen dolgokrol olvasni, s csak imadkoztam, es jogaztam, meditaltam.

Lattam az "eletfonalamat", de akkor meg nem tudtam mit jelent, volt olyan, hogy 1 feny jelent meg, s ugy tudnam ezt elmondani Neked, hogy 1 feny burokban mentem /nem a testem/ s valamit megmutatott Nekem, de ejjel volt es feltem kimenni errol meggyozodni,

de reggel egybol odaindultam, s igy volt. De nem a testem ment, talan csak a tudatom, es fantasztikus erzes volt, leirhatatlan.

Amikor a magam modjan "Bizonyitekot" kertem erre a szellemvilagtol, akkor is erdekes, ami tortent.

A Baratnomhoz csak ugy felmentem, minden megbeszeles nelkul /dr.no/, es azzal kezdte, hogy kepzeljem el, hogy testelhagyasa volt, es elmeselte, hogy Pragaban jart a Mamajanal s szegeny elesett,es beverte a kezet, a lanyanal volt, Aki 6 hetes terhes.

Ez a testelhagyasa keso este tortent, es masnap jottek a telefonok, s azokkal a hirekkel, amiket O mar latott es tudott!

Szellem vilag van, de nem egyszeru Veluk kapcsolatot teremteni, s En bevallom, hogy a mai napig nem talalkoztam Senkivel, 1-er meditacio kozben lattam "valakit" fekete kapusznyis emberket, mint 1 szerzetes, de nem lattam az arcat, s azota nem folytatom azt a meditaciot,

mivel nem veszelytelen vilag az, es nem tudod, hogy milyen lelekkel kerulsz kapcsolatba.

Vannak tisztanlatok, Akiknek bizonyitott a tudasuk, s vannak gyogyitok, /igaziak/, Akiket szinten onnan segitik,

tehat tisztan erzekelok es tisztan hallok, Akik kapjak az informaciokat, de mindegyik mas formaban, es hosszu ido tellik el addig, amig ezeket megtudjak tanulni kezelni.


Ott volt pl. Nosterdamus, vagy Edgar, Akik "lattak es tudtak. Edgar, Aki a reinkarnaciorol irt 1 konyvet, fotoskent dolgozott, de gyogyitott. Ajanlom, hogy olvasd el a konyvet, mert nagyon sok esetet leirt, s erdemes elgondolkozni ezen, mivel ezis 1 megtortent eset.


Ne legy hitetlen, inkabb indulj el, es kezd el keresni ennek a valossagat, hiszen a lehetoseg adva van.

2010. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mindegyikkel volt dolgom álmomban.elsö kettö télleg ott volt.éreztem öket hogy ök igaziak jobban mint ha egy velem szembelévövel beszélnék.mind a kettönek meg van a maga története.az anygyalok általába üzenetet adtak át vagy éppen seggitetek mert megint hülye voltam. a másodikról inkább nembeszélnék örülök hogy vége. nemidéztem meg semmi olyat...nem kellet ahoz jöttek ugy is..... kiskoromban nemnéztem horrorokat de álmaimban szerepeltek lédércek, szektások, meg olyan lények amik nemnagyon ismertek
2010. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
en altalanosan meg egy kepen is eszre veszek dolgokat amiket ms nem a vampirok az nm bisztos de a szellemek az biszt
2010. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!