Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért lett ilyen lekezelő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen lekezelő?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel mar párszor talakoztunk volt csok meg minden ilyesmi es meg tali elott nagyon sokat beszeltunk egy nap szinte egesz nap irogattunk es aztan az elso tali utan is meg mindig beszeltunk meg minden nagyon jo volt es rogton kerdezte is mikor talalkozunk legkozelebb aztan megint talakoztunk es akkor is meg minden jo volt sokat beszelgettunk aztan 3. tali utan mar egyre kevesebbet beszeltunk egy nap meg nem is kerdezte meg hogy legkozelebb mikor talalkozunk. Szokott meg azert irni meg en is szoktam neki de akkor is alig beszelunk es nagyon lekezelő lett es nem tudom miert szerintetek mi az oka?
2022. aug. 7. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez sokáig így marad, akkor kérdezz rá.
2022. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar rakerdeztem és azt mondta hogy nincs semmi csak sok a dolga és hogy akarja ah egészet de ez mar pár napja van hogy ilyen és nekem ez így nem jó
2022. aug. 7. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyáva nyíltan megmondani neked, hogy mégsem szeretne tőled komolyabbat ezért detós módszerrel akar lekoptatni. Szerintem vedd észre a jelet és köszönd meg ezt a felnőttes hozzáállását. Többet nagyon úgyse tudsz tenni.
2022. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 Hívd el talizni hétvégére, amikor kevesebb a dolga. Ha elutasítja, tegyél egy utolsó próbát, de ha arra sem megy el, akkor hagyd.

Egyébként alapvetően ez még nem elég bizonyíték arra, hogy ne akarná ezt az egészet.

2022. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!