Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy észre vegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliból, aki nagyon tetszik. Ő nem ismer engem (szerintem azt se tudja hogy létezem). Tudok róla egy pár dolgot, követjük egymást instán.

Az egyik lányt, akivel viszonylag jóban vagyok ismeri, és szoktak is beszélgetni (nem úgy, csak barátilag), és én is ismerem régebbről egy barátját (de csak felületesen, nem vagyunk barátok)

Nem merek csak úgy odamenni hozzá, ahhoz félénk vagyok.

Hogyan tudnám felkelteni a figyelmét?

Én 16 ő 17. (Egy évvel felettem jár)


2022. okt. 7. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda a lányhoz akit ismersz amikor épp beszélget a fiúval, és válts pár szót a sráccal is! Utána már ismerni fogjátok egymást és bármikor megszólíthatod.
2022. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de főleg interneten beszélgetnek. Vagy én még nem láttam élőben őket, csak az üzeneteket mutatta a csaj.
2022. okt. 7. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Ha keverednek a társaságaitok(pl.udvaron) akkor is odamehetsz hozzá.
2022. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzáteszem, hogy összegezve olyan helyzetben érdemes megszólítani amikor más is ott van rajtatok kívűl akit ismersz. Úgy "természetesnek" hat.
2022. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, megpróbálom majd.

Annyi a baj, hogy mindketten kicsit visszahúzódóbbak vagyunk, volt már hogy egy társaságban voltunk, de ő meg se szólalt (pedig amennyire mertem próbáltam bevonni a beszélgetésbe), meg én se vagyok az a nagyon szociális típus.

2022. okt. 7. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
2022. okt. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!