Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Látni szoktam a buszon egy srácot, aki mindig ugyanabban a megállóban száll le mint én, és ma az történt, hogy miután leszálltam és sétáltam haza, beért engem, csak mosolyogva rám köszönt és ment tovább.persze visszaköszöntem, de ez jelentheti azt, hogy tetszek neki?
2022. okt. 12. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy tetszel neki, azt nem feltétlenül. De szerintem szimpatikusnak talál. Próbálj meg beszélni vele a következő alkalommal.
2022. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez így kicsit furcsa. Utolér, mosolyogva köszön (elég egyértelmű jel) és utána otthagy. Valószínűleg csak erre a köszönésre volt önbizalma, de kezdésnek nem rossz. Szimpatikus vagy neki. Legközelebb kérdezd meg mondjuk, hogy merrefelé megy, és akkor mehettek együtt.
2022. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most csak ennyire futotta a bátorságából, de nem hiába köszöntött. Várta a reakciódat.

Ha tetszik a fiú, legközelebb mosolyogva köszönj neki. Kérdezd meg honnan utazik, mit csinál, mit dolgozik, aztán elered a beszélgetés.

2022. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed, milyen szerencsétlen félénkek ezek a mai srácok, hát csoda, hogy rád mert köszönni. Legközelebb mosolyogj rá, próbálj beszélgetni valamiről vele.
2022. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, legközelebb majd folytatja, csak mosolyogjál rá!
2022. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy adott helyen, adott időben mindig ugyanazok az emberek találkoznak, akkor előbb-utóbb kialakul egy köszönési szokás, hiszen "ismerős", miután minden nap találkozol velük. Ez igy van az edzőteremben is, ha mindig 6-kor mész le, többnyire ugyanazok vannak ott 6-kor. És egy idő után köszöntök egymásnak, nemtől függetlenül. Én egyszer nyaralni mentem, és amikor visszajöttem, akkor többen is mondták, hogy nahát, rég nem láttunk, minden rendben? És ebbe nem kell belelátni semmit, csak egyszerűen ez bennünk van. Aztán persze lehet, hogy később kialakul valami ezzel a sráccal, akit írtál, köszönj vissza, légy derűs, aztán majd kiderül :)
2022. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Felhívta magára a figyelmedet, ennél többet nem látnék bele egyelőre.
2022. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Csak udvarias volt. Minden nap ugyanott szálltok le, köszönt és ennyi.

Ne képzelj bele többet.

Ha tetszik neked, próbálj vele kommunikálni.

2022. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!