Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A randizás tényleg pénzköltéss...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randizás tényleg pénzköltéssel jár?

Figyelt kérdés
Egyszer beszéltünk a randizásról az osztályban, és egyszer csak arra került a sor, hogy mennyit fizet a srác, és mennyit a csaj. Hogy a srác meghívja-e a csajt a moziban, stb. Meg itt gyakorin is olvastam olyat, hogy: "randi, szóval elhívod valamire, pl fagyi, mozi", én meg így nézek, hogy mi van? Mintha a randizásnak kötelező vonzata lenne a pénzköltés. Én azt hittem, hogy a randi csak egy sima séta

2022. okt. 16. 09:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Randi lehet sima séta is, de néha tényleg jàrhat pénzköltéssel. Nem kell mindig mindent a sràcnak fizetni, meg nem kell semmi nagy összegre gondolni, de 1 fagyi, vagy egy mozi azért elég szokvànyos.
2022. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A randi járhat pénzköltéssel, de lehet séta, kirándulás is, persze.

Szerintem a fiúk, férfiak erre hajlamosak ráfeszülni.

Igaz, nőként egy első randin elfogadom, ha a férfi fizet, de persze, mehet felesbe is. Ha vannak további randik, akkor időnként én is szívesen meghívom a másik felet, és akkor hosszú távon úgyis kiegyenlítődik a számla. Én nem szeretek nagyon kis összegeket felesbe fizetni (mondjuk egy üdítő).

2022. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen.
2022. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Hát nekem nem tetszene az a randi, ahol még egy üditőt se veszünk a sétához.
2022. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Vegyél magadnak, azt vidd el. Nem is értem, mit kell elvárni ezt azt. Ez olyan, mint mikor mentem randira, azt a csaj rámírt, hogy véletlenül otthonfelejtette a pénztárcáját :-D Mintha erre menne ki az egész.
2022. okt. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem elvárás, csak jól esik ha felajánlja. De ha valakinek egy kb 200 Ft-os üditő a sétához már gondot jelent akkor azzal hogy tudnék komolyan tervezni?

Beállít a szüleimhez üres kézzel és egy csokit vagy virágot se hoz anyámnak? Vagy a szülinapomra ne várjak semmilyen ajándékot, ami többe kerül, mint 1.000 Ft?

Én is meg tudom venni magamnak az üditőt, ez nem erről szól. De ha már valamennyire tervez velem (hiszen, ha nem akarna megismerni nem mennénk el randizni) mutassa már azt, hogy egy kapcsolatba ő a férfi és hogy nem olyan kicsinyes, hogy sajnálja a pénzt. Mégha az a pénz egy 800 Ft-os kávé, 5.000 Ft-os meki vagy egy 300 Ft-os üditő.

2022. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
A lány több pénzt költ rá, ha jól akár megjelenni. Smink, fodrász, körmök, esetleg új ruha.... ez nem 2000-3000 Ft, mint egy sima ebéd, hanem 15000 Ft felett van.
2022. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
7-es akkor ne randizz, és megmarad a pénzed. Amúgy meg minden a pénzről szól, ezt nekem ne mesélje be senki. Meg az elvárásokról és a többi... Különböző szövegekkel ki lehet ezt magyarázni, mint például, hogy tervezzek vele :-D De ez akkor is így van.
2022. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Az elején igen, jár pénzköltéssel, de nem kell erre ráfeszülni vagy túlgondolni, de az első pár randin illik meghívni a lányt, utána úgyis eldől, hogyha működik a dolog akkor mehet majd felesben (vagy egyszer a lány egyszer a fiú fizet) és akkor egyenlően mennek a dolgok, ha meg nem jöttök be egymásnak, akkor úgyse lesz több randi, egy mozijegyet vagy egy süti-kávét próbálj ne sajnálni rá.
2022. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Akkor itt egy sztori a sok közül: Randi, azt mondta, szeretné, hogy étterembe menjünk. Mivel nem voltam ismerős abban a városban, így ő ajánlott egy általa szuper helyet. Beültünk. Az étlapot nézve, azt hittem hirtelen, hogy a Hilton éttermi részlegébe csöppentünk. Végül választottam a legolcsóbb egyfogásos ételt. A csaj jól nézett ki, kb nulla súlyfeleskeggel, de mikor elkezdte sorolni a rendelését a pincérnek, kezdtem kételkedni benne, hogy ezt mind ő eszi meg. Az árakat néztem gyorsan, és még fejben is összeadva irdatlan volt. Beszélgettünk, és mire jóllakott, bevert mindent, hátradőlt felpüffedt béllel, mert addigra az is látszott, és azt mondta, idézem: Köszi a meghívást, jófej vagy, de mint pasi nem az esetem. Na itt betelt a pohár. Felálltam, és közöltem vele, hogy amit bezabált azt kifizeti. És még én voltam a stréber. Ezt csinálják. Undorítóak egyesek.
2022. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!