Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A randizás tényleg pénzköltéss...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randizás tényleg pénzköltéssel jár?

Figyelt kérdés
Egyszer beszéltünk a randizásról az osztályban, és egyszer csak arra került a sor, hogy mennyit fizet a srác, és mennyit a csaj. Hogy a srác meghívja-e a csajt a moziban, stb. Meg itt gyakorin is olvastam olyat, hogy: "randi, szóval elhívod valamire, pl fagyi, mozi", én meg így nézek, hogy mi van? Mintha a randizásnak kötelező vonzata lenne a pénzköltés. Én azt hittem, hogy a randi csak egy sima séta

2022. okt. 16. 09:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Csak ha kimozdulsz valahová. De ha csak mindig te fizetsz, én elgondolkodnék a kapcsolaton, hogy eléggé egyoldalú.

Az meg, hogy a csajnak többe kerül a kinézet, mint egy vacsora, az röhej, mert máskor nincs köröm meg haj meg smink? Alapból?

2022. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
A randi nem feltétlen pénzhez van kötve! Egyértelmű tartalmasabb a randi ha elmentek vacsorázni, moziba stb de nem feltétlen muszáj a pénzköltés egy randevúhoz.
2022. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Tini párkapcsolat kategória. Iskolásoknál szerintem baromira nem a pénzköltés a lényeg. Ha mégis, akkor majd jár a tinicsaj egy nagyapóval.
2022. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18%
Soha nem fizetünk máskknak semmit!!! Ezt vésd a kobakodba, különben a nők le fognak nullázni anyagilag. Házasság után is külön kassza, külön szoba, külön ágy. Pont.
2022. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 NTBS ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de tudni kell a mértéket.
2022. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%

"A lány több pénzt költ rá, ha jól akár megjelenni. Smink, fodrász, körmök, esetleg új ruha.... ez nem 2000-3000 Ft, mint egy sima ebéd, hanem 15000 Ft felett van."

Akkor meg is érdemli. :DD

2022. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
Vannak jó ingyenes randi-ötletek is, de egy idő után tény, hogy unalmas lesz a séta, és jól esik beülni egy kávéra, filmre, enni, elmenni egy múzeumba, stb. Viszont le lehet tisztázni az elején, hogy mindkettőtök ugyanannyit fizessen bele: tehát kifizetitek a saját mozijegyeteket, kajátokat, meg bármi mást. Hiába vagyok lány, én sosem hagytam, hogy az első pár randin meghívjanak. Mikor meg komolyabbra váltak a dolgok, és tudtuk, hogy többször találkozunk majd, akkor már mehetett az, hogy egyszer én hívtam meg a fiút, másszor fordítva.
2022. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
10: de egy szarhazi forintos ember vagy🤢🤢
2022. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

"Randi, azt mondta, szeretné, hogy étterembe menjünk. Mivel nem voltam ismerős abban a városban, így ő ajánlott egy általa szuper helyet. Beültünk. Az étlapot nézve, azt hittem hirtelen, hogy a Hilton éttermi részlegébe csöppentünk. Végül választottam a legolcsóbb egyfogásos ételt. A csaj jól nézett ki, kb nulla súlyfeleskeggel, de mikor elkezdte sorolni a rendelését a pincérnek, kezdtem kételkedni benne, hogy ezt mind ő eszi meg. Az árakat néztem gyorsan, és még fejben is összeadva irdatlan volt. Beszélgettünk..."


Tanulság: előbb kell beszélgetni, aztán randizni! :DD


Miért mennék el randizni egy olyannal, akiről még annyit se tudok, hogy egyáltalán miket szokott enni?! :D


Előbb kell beszélgetni, minél több mindent megtudni a másikról (legalább alapvető dolgokat pl. egy esetleges éttermi randi előtt olyasmiket, hogy milyen éttermekbe szeret járni, miket szokott rendelni, ha étterembe megy, stb.) és csak aztán programot szervezni - hiszen már eleve ahhoz is jó ismerni egymást valamennyire, hogy el tudjuk dönteni, milyen program legyen.


Akit még annyira se ismerünk, hogy egy alapfokú nyelvvizsga szintjén átbeszéltük volna vele a legfontosabb nyelvvizsga-témaköröket, azzal ne menjünk pénzköltős helyre - vagy ha mégis, legalább tudjunk róla, hogy az olyan, mintha lottószelvényekre költöttük volna azt a pénzt: nagyon de nagyon kicsi az esély a főtalálatra!


Vagy legalább guglizzuk már meg az adott étterem honlapját, nem?...

2022. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!