Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mostanában, hogyan lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában, hogyan lehet randizni?

Figyelt kérdés
Még sosem randiztam, és mint siheder, ki akarom próbálni, csak nem tudom, hogyan, mi a megfelő hely stb. stb.
2022. okt. 18. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Standard kévázó/teázó, majd kint sétálgatás, vagy üveg bor és piknik valahol. Első randira ennyi elég. Sokadik első randi után biztos van, akinek ez fúdeuncsi, de ha ennél többet vállalsz, onnan már csak könnyebb hibázni.
2022. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És az elhívást, hogyan csinálhatom sikeresen?

Azonkívül, hogy önmagam adom.

2022. okt. 18. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Legkönnyebb barátokon keresztül ismerkedni vagy online. Valahogy megteremted az alapszituációt, onnantól a lány választ. Tudni fogod, ha azt akarja, hogy legyen valami. Alapból ha a szemedbe se néz, akkor valószínűleg nincs benne szándék. Buliban nehéz ismerkedni egyedül. Csak akkor volt ilyenből sikerélményem, ha odamentem egy olyan asztaltársasághoz, ahol ül minimum 4 lány, és minél kevesebb fiú. Ha mondjuk nincs veled egy barátod sem, és odamész két lányhoz, akik együtt lógnak, az úgy nem nagyon. Ha egyedül látsz lányt, akkor vagy épp vár valakire, vagy tényleg egyedül van, és akkor valami aktivitással érdemes oldani a hangulatot. Ha tudsz táncolni alap szinten, az már nagy plussz.
2022. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!