Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljátok, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljátok, hogy folyamatosan legyen téma?

Figyelt kérdés

Nekem ez a legnehezebb az egészben, hogy legyen miről beszélni, legyen érdekes téma.

Ti hogyan szoktátok csinálni? Készültök e előre témákkal amit bedobtok ha kifogytok? Én nem annyira vagyok beszédes, társaságokban is én inkább csak meghallgatom a többit, ezért nekem így elég nehéz kettesben lenni egy csajjal, és folyamatosan gondoskodni a beszélgetésről. Hogyan fejleszthetném a beszélőmet?

Mik azok a dolgok amik általában mindenkit érdekelnek? Nem időjárás témára meg ilyesmikre gondolok, meg persze nem kutya macska meg ilyesmi témákra.


2022. okt. 30. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűen jók a kommunikációs képességeim, nekem ennyi a titkom.
2022. okt. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából erre nem lehet készülni, valakivel vagy közös hullámhosszon vagytok vagy se.

Attól, hogy valakinek be nem áll a szája a másik meg bólogat, vagy hummog hogy: 'ja, igazad van, én is szeretem' nem biztos hogy komolyan is gondolja.

Mindkettő félnek kommunikálni aminek a célja, hogy jól érzitek magatokat egymás társaságában és persze maga az ismerkedés.

2022. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én szoktam témákkal is készülni a randikra (persze általában nem tudatosan tervezem el, de szinte mindig történik velem, vagy egy ismerősömmel valami vicces, meglepő, bosszantó, vagy olvasok, hallok egy hírt, amit el akarok mesélni).

További ötletek, amik nálam beváltak: a közös programok (koncert, filmnézés, kiállítások, kirándulás, sportolás stb.) még később is jó beszédtémák lehetnek.

Ajánljatok egymásnak könyveket, zenéket, tévéműsorokat, beszélgessetek azokról, vagy ha olyan az érdeklődésetek, akkor aktualitásokról, politikáról is akár.

De ha megvan a kémia köztetek, az sem akkora baj, ha kevésbé vagy beszédes. Ha jó hallgatóság tudsz lenni, tehát tényleg odafigyelsz és megjegyzed, amit a csaj mond, akkor beszéltesd őt pl. a családjáról, a gyerekkoráról stb., majdnem mindenki imád saját magáról mesélni.

2022. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit kedvelek akkor a csöndet is élvezem vele és nem érzem kínosnak.

De ha téma kell és hosszabban kifejtős akkor család és rokonok, hitbéli nézetek és annak kialakulása (ez még akkor is jó, ha valaki ateista hogy miért lett az), jövőre nézve tervek és elképzelések. Ezek mondhatni basic témák, de szerintem fontosak.

2022. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Ehhez 2 ember kell.

Én rettentően jól kommunikálok, mindig van mindenről véleményem. De, ha a "társam" pedig épp ennek az ellentétje, akkor veszett az ügy, minden szempontból. Kihallgatósdit meg nem szeretek játszani.


Szóval hiába hallgatod végig a másikat, ha nem tudsz hozzászólni és nem vagy talpraesett, akkor teljesen mindegy. Légy magabiztos, és kérdezz, érdeklődj.

Próbálj olyan kérdéseket feltenni, amire nem csak igennel és nemmel lehet válaszolni, vagy ne csak 1 szóval adjon rá választ.


-Melyik a kedvenc filmed?


-Melyik a kedvenc filmed és miért pont az?


Óriási a különbség a kettő között. Az egyikben letud annyival, hogy elmondja mi a kedvenc filmje. A másikban pedig (feltéve, ha értelmes a lány és rendelkezik legalább 2 IQval) hosszabb választ ad, amiből akár tudsz még kérdezni.


Sok sikert!

2022. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:
88%

Tanulj meg kérdezni!

Néha valóban nyomasztó tud lenni, amikor neked kell megkeresni a témát, és életben tartani hosszú perceken át. Kockázatos beszélgetést, mert nem biztos, hogy a másikat is ugyan úgy érdekli.

Ám ha kérdezel akkor változik a helyzet.

Ugyanis az emberek nagy része szeret magáról beszélni, vagy bármiről ami kedves a számára.

Ez egy-két rövid kérdéssel kideríthető, onnan már "csak" folytatni kell, az adott témakörben.

Legyél jó közönség, és lelkes hallgató.

Sok szerencsét!

2022. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!