Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Reggeltől próbálom hívni,...

Reggeltől próbálom hívni, folyamatosan foglalt a háziorvos. Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Személyesen hiába megyek, csak időpontra lehet bejelntkezni.

2021. nov. 15. 12:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon nehéz most elérni az orvosokat, az enyémnél konkrétan félre van téve a telefon, annyian hívogatják.

E-mail esetleg nem megoldás?

2021. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

próbálkozom tovább.

elképesztő.

tavasszal voltam bent nála, folyamatosan csengett a telefon, volt, hogy fel se vették, mert az én dolgaimat is kellett írniuk, figyelniük, de volt, hogy muszáj volt közben is..

próbáltuk rendelési idő vége felé is, hátha akkor már nincs úgy ember, úgy általában sikerült.


de csináltak fb ot is a rendelőnek

2021. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

2-folyt

amúgy fura, mert akkor be lehetett menni, nem keresték őket ennyien, nem volt bent ennyi ember...

2021. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak redelés vége előtt fél órával veszik fel, addig félre van téve a telefon, ezt ki kell tapasztalni. Volt hogy ez miatt odamentem személyesen, pedig itt is ki van írva, hogy csak időpontra lehet menni, de sürgős volt, és nem tudtam mit csinálni, tehát ennek ellenére odamentem, és fogadtak, kiderült hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen, de minenkit igyekeznek fogadni ennek ellenére is...
2021. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Bementem személyesen. Ennyi.
2021. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%

Oszt ha nincs telefon?


Bemész!



Törvény van rá talán, hogy mindenki rendelkezzen telefonnal meg fészbukkal?

Melyik törvény az?

2021. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Covid előtt sem nagyon csináltak semmit a háziorvosok. Azóta meg aztán végképp. Semmit dupla annyi pénzért.
2021. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk is direkt szívatják a jónépet, sokszor fel se veszik. Nehogy megszakadjanak a sok munkában.
2021. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%
Félreteszik a telefont, mert mikor bejutsz, akkor érdekes nem csörög folyamatosan.
2021. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2021. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!