Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta várandós vagyok, folyama...

Mióta várandós vagyok, folyamatosan csak ennék, de szigorú diétán vagyok, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
160g ch diétán vagyok IR miatt. Már évek óta, nem okozott gondot szinte sosem. De mióta várandós vagyok, alig bírom ki, hogy ne egyek, nagyon -nagyon éhes vagyok, egész nap. Ti, akik nem émelyegtek, hanem hasonló dolgokat éltek át, mit tesztek ezzel?
2013. ápr. 4. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is éhesebb voltam a terhesség alatt, pedig én is évek óta tartom a diétát cukorbetegség miatt. Én elég sok grillcsirkét megettem a diétán felül, néha sajtot, esetleg kis mandulát, pisztáciát.
2013. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
7 hetes vagyok, nekem is IR-em van, és én is mindig ennék. Pont ma kérdeztem dokitól mennyire kell terhesség alatt tartani, azt mondta kéne. Én úgy oldom meg, hogy többször eszek keveset, kb. 2 óránként. Lehet hogy nem fér bele a CH-keretbe (valószínű), de szerintem az se tesz jót, ha rosszul vagy az éhségtől, úgyhogy ha szépen elosztod egész nap, úgy nem fog kiugróan megnőni az inzulintermelésed akkor sem, ha túlléped a keretet.
2013. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!