Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A "mesélj valamit" üzenetre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "mesélj valamit" üzenetre egyáltalán hogy kell válaszolni?

Figyelt kérdés

Random rám írt a csávó hogy meséljek neki valamit, én meg így mi az istent, ilyenkor elkéne mesélni az életemet vagy hogy mit csinálok ma vagy mit kéne?

Ettől az üzenettől kapok mindig herótot.


Nektek is vannak ilyen üzenetek amikre egyszerűen nem tudjátok mit kéne írni?



2023. febr. 4. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Én erre azt szoktam válaszolni, hogy nem vagyok Andersen!

Ha mesét akar, keressen egy mesekönyvet magának!

Ha meg kérdése van, akkor kérdezze meg, de ne várja, hogy gondolatot olvas akivel szóba áll! -.-

2023. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

En is rosszul vagyok az ilyesfajta kerdesektol. En elvarnam ha mar ő érdeklődik felőlem, hogy akkor kerdezzen konkretan. Most én akarom őt felszedni vagy forditva?!

Ha mégis ilyen előfordul akkor visszaszoktam kérdezni hogy mire kíváncsi, mert ahogy irtad nem szeretném az egész életemet elmeselni.

2023. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem ir ram egy csaj sem hogy meseljek. Erthetetlen :)
2023. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
Olyan nehez erre nyögni valami ertelmeset? Nem ertem. En kb 5 izgi dolgot tudnek meselni egy atlagos napon.
2023. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

"Olyan nehez erre nyögni valami ertelmeset? Nem ertem. En kb 5 izgi dolgot tudnek meselni egy atlagos napon."


Abban az esetben igen, ha egy teljesen ismeretlen ír rád.


Ha rám írna valaki, akit nem ismerek, hogy "mesélj valamit", akkor nem az fog lejátszódni bennem, hogy "jajj de jó, érdeklődik", hanem az, hogy teljesen ismeretlenül miért így írt rám? Ez inkább visszataszító.


Kérdező:

Ez egy pozitív dolog, mert ebből láthatod, hogy nem érdemes az ilyen fiúkra időt pazarolni. Ha nem elég intelligens ahhoz, hogy normálisan rád írjon és beszélgetést kezdeményezzen, akkor el is kell abban a pillanatban engedni.


19f

2023. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérjed meg őt a válaszodban, hogy meséljen ő Neked. Meséljen pl. magáról, életéről, végül (ha eddig szimpatikus) mire kíváncsi irányodban.
2023. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Volt egyszer egy ember,

szakálla volt kender,

bükkfa a tarisznyája

égerfa a csizmája,

közel volt a tenger,

belesett fejjel,

kiapadt a tenger,

s kimászott az ember.

2023. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#4 olyan nehéz kinyögni egy értelmes kérdést? Ha egy idegen rám ír, legalább arra vegye a fáradságot, hogy nem tőlem várja hogy szórakoztassam. Ha beszélgetni akar, akkor ő kezdeményezzen témát.
2023. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#3 mesélj már valamit, légyszi! 😉 De ne privátban, hanem itt.

Kérdező, ilyenkor arra szoktak gondolni, hogy majd elmeséled, mi foglalkoztat mostanában. De hogy miért tennéd, azt általában ők maguk sem tudják, csak próbálkoznak. Szerintem is rossz duma egyébként.

2023. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%

#8


Ez egy érdeklődés a csajhoz, meséljen kb bármiről amit hirtelen kidumálna, megosztana. Jelzés, hogy érdeklődik iránta, szeretné megismerni. Kéretlenül random témába belevágni még bénább.

Ráadásul bármit lehet rá mondani.

- Most jöttem a körmöstől. Ó igen, muti mi sikerült. Cool, majd én is csináltatok, hahah...

- Készülök edzeni. Ó, igen? Mit sportolsz? Cool, majd muti hogy megy, én úsztam 8 évig, blablalba

- Semmi, uncsi van. Ó, igen? Akkor pezsgessük fel a napot :D


Egyszerűen egy interakciós prompt. Több tucat lánnyal randiztam már, voltak komoly kapcsolataim, voltak izgalmas élmények, világjárás, felejthetetlen dolgok. De mindegyiknek volt annyi kognitív kapacitásra hogy egy ilyenre válaszoljon, ha valami nagyon alap szimpátia adott. Aki erre nem képes, az húgyagy, és offolom anyway, mert unalmas, buta, flegma, kommunikációképtelen, vagy ezek kombinációja.

2023. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!