Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem bunkóság nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem bunkóság nem válaszolni? Vagy egyáltalán miért van ez? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Akárhányszor elkezdek beszélgetni, ismerkedni egy lánnyal, eljutunk a találkozóig addig minden simán megy. Sőt még utána is, mondja hogy jól érezte magát meg ilyenek és pár hét múlva elhívom egy helyre az adott személyt belemegy és amiután belement nem válaszol semmire sem. Vagy nem nézi meg, vagy megnézi de nem válaszol vagy tőválaszokban válaszol. Még az első találkozón is jól elvoltunk meg utána is jókat beszélgettünk még hívásban is.. És ez most nem egy személy hanem több.. állandóan ez történik velem.. mindig ugyan az.. ez most mi?? Már kezdem feladni..

2019. ápr. 1. 00:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bunkóság. Inkább mondja meg nyíltan, egyenesen, hogy nem szeretne tőled semmit, bocsesz; és akkor így el van intézve, de ez így kicsit szerintem tahóság, ha csak úgy szónélkül faképnél hagy ilyen nulla reakcióval. Mondja meg akkor őszintén, hogy mi van, és akkor az úgy rendben van, le van zárva. Így tisztességes a másikkal szemben. Ha már találkoztatok is, akkor szerintem megérdemeltél volna annyit, hogy legalább valami kis lekoptató célzást ír neked, hogy nem szeretne több üzenetet kapni tőled, vagy nagyon elfoglalt mostanában, de ez a nagyon elfoglalt még ez sem a legtisztább módja a megfogalmazásának, az lenne jó, hogyha nem lenne gyáva, nem félne, és megmondaná neked kerek perec. Nem feltétlenül a szemedbe, de legalább egy írást megérdemelnél. Hogy "nem szeretnék tőled semmit" És akkor ennyi. De aki ennyire nem képes, azon ne rugózzál, azt ne sirasd. Egyébként tényleg lehet simán, hogy nem rosszból nem válaszol, nem bunkó akar lenni, csak gyáva. Tehát hogy nem nemtörődöm, csak tényleg nyuszi.
2019. ápr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*szal nem meri fölvállalni önmagát, és akkor én most itt bedobnám az önbizalomhiány-témát is.
2019. ápr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Elmondása szerint jól érezte magát. Aztán vársz pár hetet és újra elhívod.

Szerinted, ha jól érezte magát veled és te is vele, minden álma az, hogy a következő találkozásig várjon pár hetet?

.

Ha már a bunkóság a kérdés, súrolja azt, hogy pár heti várakoztatás után elvárni, hogy ugorjon a hívásra.

2019. ápr. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
13%

Keményen kell bánni a nőkkel!! Aki kedves azt kihasználják.

A férfiakkal kell kedvesebbnek lenni.

2019. ápr. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem heteket kéne várni mire újra elhívod valahova. Ha engem valaki hetekig nem akarna újra látni, akkor arra gondolnék, hogy nem sikerült a randi. Biztosan már letett rólad és elkezdett mással ismerkedni.
2019. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Közben minden nap szoktam az adott lánnyal beszélgetni. A pár hét múlva alatt azt kell érteni, hogy vagy már rá következő héten vagy rá 2 héttel hívom el megint találkozni.
2019. ápr. 1. 10:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem egy ideig az volt hogy allandoan fckboyokba futottam bele. Aztmondjak hogy addig fog ismetlodni egy egy dolog az eletedben amig meg nem tanulod a lecket. Ezek a lanyok sajnos egy budos tukrot mutatnak neked. En nem ismerlek igy egyalralan nemtudok neked segiteni sajnos de az biztos hogy van valami ami miatt folyamatosan az ilyen lanyokat vonzod be. Neked kell rajonnid miert.

Ne felj mert nem veled van a baj, ez nem rolad szol. Egy nagyon bolcs no mondta hogy gondolj bele, ha tiramisut szeretnel es bemesz egy cukraszdaba, a csokitorta nem fogja magat kevesebbnek erezni es nem is lesz semmitol sem rosszabb mint a tiramisu attol mert most nem ot valasztottak. Lesz majd valaki aki a csokitortat valasztja. Igy mukodik ez :)

2019. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Viszont abban igaza van az elottem valaszolonak hogy barmennyire is nem tunik neked ugy, 2 het piszok sok... aki egy tali utan nem kerdezi meg 2-4 napon nem hozza fel a talalkozas temat arrol en is leteszek. Kit erdekelnek holmi uzenetek? Barkivel tudok irkalni. A szenelyes talalkozokon van a hangsuly meg azon hogy mennyi idot es energiat forditasz a lanyra. Mi nok sajnos eleg erzekenyek vagyunk ezekre es erdemes az ilyesmiket szem elott tartani, plabe ha tebyleg erdekel a lany es nem csak azert mert akarod hogy legyen valaki. Azt a lanyok (meg am mindenki) megerzik :)
2019. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szoval aki nem hozza fel 2-4 napon belul a talalkozas temat :F
2019. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én legszívesebben már másnap elhívnám, de hétköznap egyikünk sem ér rá.
2019. ápr. 3. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!