Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha…?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha…?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki egy évvel idősebb és bejön. Nem beszéltünk meg a nevét sem tudom. Nyilván elöször szeretnék szorosabb kapcsolatba kerülni vele hogy belülről is megismerjem es a nevét sem ártana tudni ;), és csak utána hívnám el ha meg akkor is tetszik. Hogyan flörtöljek vele csak úgy nyugiba? Vagy hogyan kezdjek el vele beszélgetni egyáltalán? Segítsetek légyszi!

Idióta, romboló válaszokra nincs szükségem köszi :)



2023. márc. 10. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézz rá, először is.

Ha megszólít, válaszolj normálisan.

2023. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát először próbálj meg szemezni vele,vegyél fel vele szemkontaktust ha tudod.

Nem nagyon írtál semmi konkrétumot, de gondolom egy suliba jártok. Úgyhogy esetleg megkérdezheted utána nem e látta valamelyik tanárt vagy ilyesmi.

2023. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, egy suliba járunk

2023. márc. 10. 21:51
 4/13 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Először szerintem, ha tudod, hogy van közös ismerősötök, akkor ettől a harmadik féltől kérdezd meg a srác nevét, meg ilyen alap dolgokat.

Aztán pl mosolyogj rá, ha veled szembe jön a folyosón, próbáld vele felvenni a szemkontaktust.

Vagy szólítsd le valami egyszerű kérdéssel, rád bízom, hogy mivel.

Aztán kb ennyi amit tehetsz, kicsit nehéz dolgod van úgy, hogy kb semmit nem tudsz róla, de sok sikert.

2023. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. márc. 11. 00:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es összefoglalta. Mosolyogva ráköszönsz, aztán valami egyszerű kérdés, hogy beinduljon a talking.
2023. márc. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan flörtöljek vele csak úgy nyugiba?


Szerintem megpróbálhatsz szemezni vele és rá mosolyogni, de ezekből nem biztos, hogy rájön arra hogy tetszik neked. A fiúk ilyenkor biztomsági zonában maradnak neked onnan kell kimozdítanod [gyakran mosolyogj rá, legyél ott ahol ő, véletlen menj neki, vagy momd el neki]


Vagy hogyan kezdjek el vele beszélgetni egyáltalán?


Csak menj oda hozzá a suliban és beszélgess vele [valami programról] aztán már is ismerősök vagytok és bejelölheted facebookon, instán, snapen...Ha nagyon félsz ami normális akkor is odamehetsz a zavarban lévő lányok cukik és még így is nagyon menőnek fog tartani hogy odamertél mqenni...sok sikert


Gondolj bele hogy ha összejön te leszel a világlegboldogabb embere és erre nagy esély is van


Megkérdezhetem hogy te és ő hányadikosok vagytok?

2023. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Én 8. Ő pedig 9.

Köszönöm a válaszodat!

2023. márc. 11. 20:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs közös barátotok, vagy mondjuk egy barátnő, osztálytárs aki ismeri azt az osztályt ahova a fiú jár? Vagy mondjuk olyan tanár aki mindkettőtöket tanít?

(mert akkor oda mehetsz hogy hol van az xy tanár?)

2023. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Vannak közös tanárok és van egy-két közös haverunk is
2023. márc. 12. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!