Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, éreztetek már vonzalma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurresz kérdése:

Lányok, éreztetek már vonzalmat olyan valaki iránt akit alig ismertek?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Testi vonzalmat lehet érezni ismeretlen iránt, hiszen az a külsőre irányul, de a többihez kell a lelket is ismerni.
2023. ápr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, aztán megismertem és most együtt vagyunk:)
2023. ápr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában így szokott kezdődni. Először külsőleg vonz téged valaki, aztán megismered a személyiségét és jó esetben kialakul valami köztetek.
2023. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem. Habár másképp sem
2023. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nagyon tetszik a szomszédban lakó fiú, de még nem nagyon ismerem, csak egyszer beszéltünk szemtől szembe, de azóta még jobban tetszik.
2023. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen, persze. Csak kár hogy baratja van.
2023. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Anna0806 ***** válasza:
100%
Ha az számít nekem van egy ismerősöm/haverom/barátom, akivel most már lassan bő fél éve tartjuk a kapcsolatot szinte napi rendszerességgel. Sohasem találkoztunk, csupán azt látjuk a másikból külsőre, ami a Facebookon meg van osztva. Nem is ismerjük ha úgy nézzük egymást. Csak azt az oldalát ismerem, amit nekem megmutat magából. Viszont én azt érzem bennem mindezek ellenére is elindult valami és számomra ez már több, mint egy online barátság. Engem az az oldala kezdett el vonzani, amit ismerek. Szóval nálam lehet felborult az egész. Előbb ismerem a személyisége egy részét, lehet az egészet, mint a srácot testileg. Nem tud fizikálisan vonzani, mert soha életemben nem láttam még. Engem a személyisége ragadt magával, ha lehet így fogalmazni.
2023. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MDaniel98 ***** válasza:
Ha bejön a külseje megjelenése simán lehetséges ez.
2023. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!