Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már ilyen vonzalmat...

Éreztetek már ilyen vonzalmat olyan iránt, akit csak akkor ismertetek meg?

Figyelt kérdés
Ma megismerkedtem valakivel, és mikor beszélgettük, nem is arra figyeltem amit mond, hanem azon gondolkoztam hogy legszívesebben most ledönteném. Eddig még soha sem volt velem ilyen, és ez furcsa most.... Csak rá gondolok, nem bírom őt elfelejteni azóta. Más nőknél is előfordult már ilyen érzés, vagy r*bi vagyok? :S
2011. jún. 3. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Velem is nem rég fordult elő ilyen először... Iszonyatosan vágyódtam rá, alig tudtam visszafogni magam! :)

Ő is mondta később, hogy ilyennel még nem találkozott, akivel ennyire érezte volna ezt a mágneshatást.

Szóval előfordul az ilyen...:)

2011. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt néhány hete, bár nem tudom ilyesmire gondolsz-e. Mentem tetováltatni, már órákkal előtte kezem-lábam remegett, mikor megérkeztem, és megláttam a srácot... Egyszerűen végtelen nyugalom töltött el, mintha ezer éve ismerném, pedig előtte csak telefonon értekeztünk (már akkor is nagyon szimpatikus volt egyébként). Olyan érzésem volt, hogy kérdés nélkül rábíznám magam, mert a lelkem nyugodhatna a karjaiban. Onnantól kezdve folyamatosan úgy éreztem, mintha áramot vezetnének bennem, és minden egyes érintésnél (ez ugye tetoválásnál elkerülhetetlen.. :D) beleborzongtam. Egy pillanatra nem gondoltam a fájdalomra, csak az járt az eszemben, hogy mééég, mééég érjen hozzám egyszer, és beleőrülök. Egyszerűen olvadoztam a mosolyától, simogatott a hangja, kedvesek voltak a mozdulatai... Azóta teljesen rajta pörgök, ha meglátom (néha utcán összefutunk), képtelen vagyok ránézni, és úgy beszélni hozzá, mert attól tartok nekiesek. :D Már csak azt kéne kitalánom, hogy adjam a tudtára. :)
2011. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én általában akkor szoktam, ha ki vagyok éhezve...:) Veled is ez van?
2011. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, ezt éreztem 3 évvel ezelőtt.

Megismertem egy férfit, abban a pillanatban, hogy belépett a szobába, rögtön tudtam, hogy ezt a férfit én nagyon szeretem.

Attól kezdve csak rá gondoltam, róla álmodoztam, pedig nekem is volt akkor barátom, neki pedig egy bomlófélben lévő házassága.


Azóta már a férjem és nagyon boldogok vagyunk :)))

2011. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

IGEN!

Határozottan IGEN!

Vonzalom első látásra.

Ez sokszor a legbiztosabb jelzés, hogy valaki fontos lépett az életedbe.


De nem csak én voltam már így, nővérem is.

A -most már- férjével egymásra néztek a buszon, következő találkozáskor a srác leszállt testvérem megállójában, nővérem megszólította, azóta együtt vannak.

13 éve!!!

2011. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, jegyben járunk :) És nem feküdtünk le, csak mikor már összejöttünk :D 21/L
2011. jún. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Négy éve volt. Azóta is együtt vagyunk!
2011. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!